Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
5. septembris, 2016
Drukāt

Eiropas spējas uzņemt bēgļus ir tuvu galējai robežai (1)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks

“Eiropas praktiskās spējas uzņemt jaunus bēgļu viļņus, nemaz nerunājot par  ekonomiskajiem migrantiem, ir tuvu galējai robežai,” paziņoja Eiropadomes prezidents Donalds Tusks  preses konferencē Ķīnas pilsētā Handžou, kur notiek G20 valstu apspriede.

Viņš teica, ka pasaulē ir 65 miljoni cilvēku, kuri bijuši spiesti atstāt savas dzīvesvietas, un mudināja G20 valstis uzņemties vairāk atbildības bēgļu krīzes risināšanā. Eiropadomes prezidents uzsvēra, ka nepieciešams sniegt vairāk finanšu un attīstības palīdzības valstīm, no kurām ierodas migranti. “Tikai globāli pūliņi dos rezultātus,” piebilda Donalds Tusks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PAR KĀDU IESPĒJU ROBEŽU RUNĀ D. TUSKS, JA ES ROBEŽAS VĒL JOPROJĀM IR ATVĒRTAS IMIGRANTU PLŪSMAI? VAI VIŅŠ DOMĀ, KA JAUTĀJUMS ATRISINĀSIES PATS NO SEVIS??? NEKAD!!! EIROPA TĀS VADĪBAS ACĪS LAIKAM IR BEZIZMĒRA, JA VAR ATĻAUTIES NESTRĀDĀT UN BEIDZOT ATRISINĀT ŠO BAIGO PROBLĒMU!??

Francija apsūdz Krieviju kiberuzbrukumos prezidenta kandidātamFrancijas ārlietu ministrs Žans Marks Ero apsūdzēja Krieviju kiberuzbrukumos Francijas prezidenta vēlēšanu kampaņai, piebilstot, ka Maskava šādi vērsusies pret proeiropeisko kandidātu Emanuelu Makronu.
Draugiem Facebook Twitter Google+