Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
5. septembris, 2016
Drukāt

Eiropas spējas uzņemt bēgļus ir tuvu galējai robežai (1)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks

“Eiropas praktiskās spējas uzņemt jaunus bēgļu viļņus, nemaz nerunājot par  ekonomiskajiem migrantiem, ir tuvu galējai robežai,” paziņoja Eiropadomes prezidents Donalds Tusks  preses konferencē Ķīnas pilsētā Handžou, kur notiek G20 valstu apspriede.

Viņš teica, ka pasaulē ir 65 miljoni cilvēku, kuri bijuši spiesti atstāt savas dzīvesvietas, un mudināja G20 valstis uzņemties vairāk atbildības bēgļu krīzes risināšanā. Eiropadomes prezidents uzsvēra, ka nepieciešams sniegt vairāk finanšu un attīstības palīdzības valstīm, no kurām ierodas migranti. “Tikai globāli pūliņi dos rezultātus,” piebilda Donalds Tusks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PAR KĀDU IESPĒJU ROBEŽU RUNĀ D. TUSKS, JA ES ROBEŽAS VĒL JOPROJĀM IR ATVĒRTAS IMIGRANTU PLŪSMAI? VAI VIŅŠ DOMĀ, KA JAUTĀJUMS ATRISINĀSIES PATS NO SEVIS??? NEKAD!!! EIROPA TĀS VADĪBAS ACĪS LAIKAM IR BEZIZMĒRA, JA VAR ATĻAUTIES NESTRĀDĀT UN BEIDZOT ATRISINĀT ŠO BAIGO PROBLĒMU!??

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+