Mobilā versija
+17.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
22. septembris, 2014
Drukāt

Eiropas Valodu dienā ceļā dodas Igauņu un latviešu dzejas ceļojums

foto - Letafoto - Leta

Par godu Eiropas Valodu dienai, kuru ik gadu atzīmē 26. septembrī, šodien Taurupes un Barkavas pamatskolā, bet rīt Feimaņu pamatskolā un L. Rancānes Makašānu Amatu vidusskolā notiks Igauņu un latviešu dzejas ceļojums, portālam LA.lv pavēstīja Latviešu valodas aģentūras pārstāve Velga Līcīte.

Dzejas celojumā piedalās Guntars Godiņš un divi igauņu dzejnieki – Contra un Kivisildniks. Contram ir ļoti daudz dzejoļu par Latviju, par mūsu eposa varoni Lāčplēsi, Raimondu Paulu un Renāru Kauperu. Contra ir arī pēdējā laikā populārās igauņu dziesmas “Latvju disko” (“Läti disko”) ko izpilda igauņu grupa “Traffic” teksta autors.

Latviešu valodas aģentūra kopā ar sadarbības partneriem jau desmito gadu Latvijā piedāvā Eiropas Valodu dienas pasākumus, kuros aicinām piedalīties visus interesentus. Šogad sarīkojumi notiks no 22. septembra līdz pat 18. novembrim.

Pievienot komentāru

Viktorija Streiča: Nesauciet mani par režisori!Tradicionālo Jēkabpils Operas dienu ietvarā piektdien, 22. jūlijā, Krustpils brīvdabas estrādē ar Eltona Džonsa un Tima Raisa Brodvejas mūziklu "Aīda" viesojas Kauņas Valsts muzikālais teātris no Lietuvas. Titullomā teātra vadošā aktrise Viktorija Streiča.
Draugiem Facebook Twitter Google+