Mobilā versija
+2.0°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Eiropola operācijā pret organizēto noziedzību arestēti vairāk nekā 500 cilvēki

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Eiropola operācijā pret organizēto noziedzību arestēti vairāk nekā 500 cilvēki un konfiscētas vismaz 2,8 tonnas kokaīna un simtiem transporta līdzekļu, teikts Eiropola pirmdien publiskotajā paziņojumā.

Eiropola operācijas “Blue Amber” (“Zilais dzintars”) gaitā policija no visām 28 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kā arī vēl citu valstu likumsargi no 4.maija līdz 24.jūnijam veica reidus 260 vietās, konfiscēja 390 transporta līdzekļus un gandrīz 1300 tonnas zagta metāla, kā arī 110 kilogramus heroīna.
Reidi bija vērsti pret kontrabandu kravas konteineros, narkotiku kurjeriem, kas no Dienvidamerikas ar lidmašīnām dodas uz Eiropu, un paku sūtījumiem no Pakistānas un Afganistānas uz Eiropu, paziņojis Eiropols.

Aģentūra norādījusi, ka narkotiku slēpšanas metodes ir ļoti dažādas, sākot no kokaīna paslēpšanas drēbēs un kurpju zolēs un beidzot ar tā ievietošanu medicīnas instrumentos.
Operācijas laikā arestēti arī vairāki cilvēku kontrabandisti un atklāta nelegālo imigrantu slēptuve Ungārijā.

Pievienot komentāru

Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+