×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
4. maijs, 2016
Drukāt

“Eirošantāža”: par katru noraidīto bēgli liks dalībvalstīm maksāt 250 000 eiro (20)

Foto - Toms AncītisFoto - Toms Ancītis

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm nākotnē būtu jāuzliek par pienākumu uzņemt patvēruma meklētājus no tām bloka valstīm, kurās patvēruma meklētāju jau ir pārāk daudz, vai arī jāmaksā 250 000 eiro par katru noraidīto patvēruma meklētāju, trešdien ierosināja Eiropas Komisija (EK).

Katra ES dalībvalsts var “zināmu laiku nepiedalīties pārvietošanā”, bet tad tai ir jāmaksā 250 000 eiro par katru patvēruma meklētāju, kuru tā atsakās uzņemt, ierosinājusi EK. Nauda rezultātā nonāks tajās ES valstīs, kas šos patvēruma meklētājus uzņems.

Ungārija EK ierosinājumu par naudassodiem nepakļāvīgajām dalībvalstīm nodēvējusi par “šantāžu”.

“Tā ir šantāža, tas no komisijas puses ir nepieņemams un neeiropeisks priekšlikums,” pēc tikšanās Prāgā ar reģiona kolēģiem sacīja Ungārijas ārlietu ministrs Pēters Sijārto.

Vairākas Centrāleiropas valstis noraidījušas mēģinājumus piespiest tās uzņemt bēgļus, bet programma, kas paredz vienreizēju 160 000 patvēruma meklētāju pārvietošanu bloka iekšienē, faktiski nav sākusi darboties.
Čehijas premjerministrs Bohuslavs Sobotka, kura valsts neatbalsta pastāvīgas ES patvēruma meklētāju shēmas ieviešanu, vēl otrdien norādīja, ka “mēs tik pat lielā mērā noraidām ierosinātās sankcijas par nepakļaušanos [kvotu plānam]”.
Iepriekš pieņemtā patvēruma meklētāju pārvietošanas shēma tiks īstenota “pilnā apmērā”, trešdien uzsvēra EK.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. EK pensionāru prāta aptumsums Atbildēt

  Kādēļ tik sīkumaini? Noapaļosim līdz miljonam! Algas taču jāpaaugstina arī Eiropas Komisijai!

 2. Ko lai saka: visi tie, kuri balsoja par LV iestaashanos Eiropas Savieniibaa, padomaajiet, kaadaa cilpaa esat savas dzimtaas zemes galvu ielikushi…

 3. Union of Soviet European Republics.

 4. Za sto barolis-na to naparolis :D:D:D:D:D

 5. viss slikti beigsies

 6. Daudz nebūs jāgaida kad Eiropas savienība sabruks . Tas ir muļķīgi maksāt par Mērkelienes stulbumu

 7. Personīgi man tāda EK lēmuma pieņemšana 100% garentētu pāreju eiroskeptiķu pusē

 8. Sods jāuzliek Vācijai par katru uzaicināto bēgli , ja nebūtu aicināti, nebūtu braukuši. Labi gan savu grēku vainu uzlikt citiem, tas nav godīgi un pie tam ultimāta veidā. Vai mums nepietika ar PSRS ultimātu, sekas vēl šodien jūtamas.

  • Pareizi teikts.

  • Es labak dzivotu PSRS neka sita idiotiska ES un musu valdibu ari neviens nekontrole esam ar to ES galiga su…….. ko mums deva neatkariba pievienojamies tiem pasiem PSRS tikai ar nosaukumu Eiropa vismaz cilveki normali dzivojusi PSRS bija darbs medicina pa brivu macibas pabrivu ja nebija daudz veikalos bet cilvekiem bija nauda un dzivoja tagad veikalos vis a naudas nau cenas mezonigas algas samazinatas un ar tiem begliem tagat arprats pasi knapi varam izdzivot un vel beglus uzturet tagad vis Eiropa dikte nekadas atskiribas

 9. pilnigs stulbums,kur ta neatkariba,nav labak ka PSRS laikos,kad visu dikteja no augsas.Ka var ta diktet kadai netkarigai valstij.

 10. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

  ja krogā kāds pasūta dzērienus un meitenes – tad kāpēc citiem par tim jāmaksā?

 11. Tādu naudu nemaksās!! ES “solidaritāte” Vācijas labā nav to vērts. Lai vācieši paši tiek galā ar savu pašaicināto bēgłu lavīnu. Vińu kara mantojums ir vińu pašu ne mūsu sods.

  • Tieši tā – postnacistiskā Vācija apti saaicināja 2 miljonus imigrantu un tagad, kad postnazi Vācijai šo imigrantu par daudz – lai galā tiek citi.
   Bez tam – kad Vācija samaksās Latvijai par okupāciju, ko Vācija veica no 1941.-1945.gadam? Sanāk apmēram 30 miljardi eiro.

  • Vispirms ” atsijās” tos, kas derīgi Vācijai, pārējos, lai nevajadzētu izdot lielu naudu par deportāciju, sūtīs uz jaunajām Eiropas valstīm! Mums tāda kā miskastes loma iedalīta. Kas aicināja, tas arī lai tiek pats galā!! Mums jau pietiek pašiem savu rūpju.

 12. un kur ir tā neatkarība?

 13. 4 maija republika Atbildēt

  vel kādam ir ilūzija ka mēs esam brīva un neatkariga valsts?

 14. Izskatās, ka mēs, no lāča bēgdami, esam tikuši trakomājā – bez iespējas no tās izkļūt …

  • tieši tā…

  • Tieši tā arī ir…Un matemātika tāda interesanta, un galvenais – GODĪGA… Par katru uzņemto klaidoni, pabalstu tūristu vai Āfrikas valstu armiju dezertieri ES dalībvalstīm maksās 6000 eiro, bet par katru neuzņemto valstīm jāmaksā 250 000 eiro… Nu ļoti līdzvērtīga attieksme…

Draugiem Facebook Twitter Google+