Pasaulē
Eiropa

Eiroskeptiķi “AfD”: Tramps labāk zina par noziedzību Vācijā nekā Merkele0


Vācijas policija.
Vācijas policija.
Foto – LETA/AFP

Vācijas eiroskeptiķu partijas “Alternatīva Vācijai” (AfD) vadītāja vietnieks Georgs Pazderskis trešdien paziņojis, ka ASV prezidents Donalds Tramps ir labāk informēts par Vācijas noziedzības līmeni nekā kanclere Angela Merkele.

Pazderskis sacīja, ka Tramps “ar savu izlūkdienestu palīdzību acīmredzami ir labāk informēts nekā Vācijas valdība par noziedzību Vācijā”.

“Kad par tādiem noziegumiem kā zādzība, narkotiku tirdzniecība un seksuāli noziegumi netiek ziņots vai tiek ziņots mazos apmēros, jo upuri jūtas apkaunoti, tad šie noziegumi neiekļūst statistikā,” norādīja AfD vadītāja vietnieks.

Tramps iepriekš šonedēļ tviterī norādīja, ka Vācijas valdošajā koalīcijā pastāv domstarpības par migrāciju.

“Vācijas tauta pavēršas pret saviem līderiem, migrācijai sašūpojot jau tā trauslo Berlīnes koalīciju,” tvītoja Tramps. “Noziedzība Vācijā pieaug. Lielā kļūda, kas pieļauta visur Eiropā, ielaidusi miljoniem cilvēku, kuri spēcīgi un vardarbīgi mainījuši viņu kultūru.”

“Mēs nevēlamies, lai tas, kas notiek ar imigrāciju Eiropā, notiek ar mums!” paziņoja ASV prezidents.

Saistītie raksti

Vācijas Iekšlietu ministrijas publiskotie dati liecina, ka pagājušajā gadā noziedzības līmenis Vācijā bijis zemākais kopš 1992.gada. Pērn Vācijā reģistrēti 5,76 miljoni noziegumu.

Rēķinot procentos no kopējā iedzīvotāju skaita, noziedzības līmenis Vācijā pērn bijis zemākais 30 gados. Uz katriem 700 000 iedzīvotāju reģistrēti mazāk kā 7000 noziegumu.

LA.lv