×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. jūlijs, 2012
Drukāt

Eirovīzija nākamgad notiks Zviedrijas pilsētā Malmē

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Nākamgad Zviedrijā gaidāmais Eirovīzijas dziesmu konkurss tiks rīkots nevis galvaspilsētā Stokholmā, bet valsts dienvidu pilsētā Malmē, 8.jūlijā apstiprināja konkursa organizētāji interneta izdevumam “The Local”.

Kopš maijā Eirovīzijas finālā Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku uzvarēja Zviedrijas dziedātāja Lorīna (attēlā) ar dziesmu “Euphoria”, ir plaši diskutēts par to, tieši kur Zviedrijā tiks rīkots šis konkurss.

Organizatori tagad ir apstiprinājuši, ka Eirovīzijas dziesmu konkursa abi pusfināli un fināls nākamgad notiks Malmes arēnā no 14. līdz 18.maijam. “Mēs izvēlējāmies Malmi, pateicoties tiešām labai infrastruktūrai un mūsu labajai pieredzei ar “Melodifestivalen” un pat ar Eirovīzijas dziesmu konkursu šajā pilsētā,” ziņu aģentūrai TT sacīja konkursa producents Martins Esterdāls.

Malmes arēna izraudzīta arī tāpēc, ka tā ir piemērotāka nekā otrs variants – jaunā Draugu arēna Sūlnā uz ziemeļiem no Stokholmas. Eirovīzijas koncertu laikā Stokholmas arēna “Globen” ir aizņemta, jo tur notiks vīriešu hokeja pasaules čempionārs.

Daļa Eirovīzijas fanu ir vīlušies, ka pasākums nenotiks Stokholmā, jo viņiem tagad būs jādomā par nokļūšanas un apmešanās iespējām Malmē.

Malmes mērs Ilmars Rēpalu tomēr ir priecīgs, ka konkurss notiks šajā pilsētā. Arī Lorīna atzina, ka galvenais ir nevis norises vieta, bet pats pasākums, kuram jābūt jautram.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+