×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
10. decembris, 2015
Drukāt

Eirovīzijas fani atzinuši Latvijas “Supernova” par labāko nacionālo finālu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā Eirovīzijas fanu mājas lapā escgo.com notikušajā dziesmu konkursa cienītāju balsojumā Chat Awards 2015, Latvija ieguvusi sešas no deviņām fanu izvirzītajām nominācijām, LA.lv uzzināja Latvijas Televīzijā.

“Šī atzinība ir ļoti patīkams pārsteigums, vēl jo vairāk tāpēc, ka balsojumā piedalās skatītāji visā pasaulē, kuri seko līdzi Eirovīzijai un tās nacionālajām atlasēm. Ļoti liels gandarījums, ka mēs varam Eirovīzijas fanu sirdīs konkurēt ar televīzijas lielvalstīm un nesalīdzināmi lielākiem šovu budžetiem. “Supernova 2015″ veiksme pilnīgi pašaizliedzīgas komandas darbs rezultāts un vēlme tiekties uz izcilību. Ja komandā tā visiem piemīt vienādā daudzumā, nekas nav neiespējams,” saka “Supernova” producente Ilze Jansone.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fani Latvijas pārstāvi Aminatu Savadogo atzinuši par 2015. gada starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa labāko solo izpildītāju, “Love Injected” par labāko dziesmu, un mākslinieces Līgas Bangas veidoto sarkano kleitu, ar kuru dziedātāja kāpa uz lielās skatuves Vīnē – par labāko skatuves tērpu.

Latvijas Televīzijas rīkotais autoru un izpildītāju konkurss “Supernova 2015” tika atzīts par labāko nacionālās atlases finālu, bet Rīgas Bebrs, kurš izklaidēja skatītājus nacionālās atlases laikā un reklāmas pauzēs internetā bija redzams skatītājiem visā pasaulē, tika atzīts par Eirovīzijas sociālo tīklu gada kultu. Jau pēc “Supernova 2015” fināla Rīgas Bebra fani sociālo tīklu vidē pieprasīja, lai tieši Rīgas Bebrs paziņo Latvijas punktus lielajā Eirovīzijas finālā.

Paralēli šim balsojumam escgo.com notika arī dziesmu medības SongHunt 2015, kuru ietvaros tika meklēta labākā nacionālo atlašu dziesma. Par pirmās vietas ieguvēju kļuva “Supernovas 2015” viena no fināldziesmām – MNTHA izpildītā “Nefelibata”, pastāstīja LTV sabiedrisko attiecību speciāliste Agita Pudule.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+