×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. februāris, 2013
Drukāt

Eirovīzijas favorīti


Foto - LETAFoto - LETA

Jautāju mūsu lasītājiem, kā patika Eirovīzijas nacionālās atlases koncerti un par kuru dziesmu turēsiet īkšķus finālā.


 

Raivo Freimanis, videooperators: “Neesmu šādas mūzikas cienītājs un aktualitātēm Eirovīzijā īpaši nesekoju, taču intereses pēc noskatījos pirmo daļu, kas bija piektdien. Īkšķus neturēju un nebalsoju, taču mani ļoti pārsteidza “PER”, kas, sajaucot dažādus stilus, spēja radīt tiešām ļoti baudāmu un kvalitatīvu skaņdarbu. Viena no favorītēm noteikti ir arī Tīna. Diemžēl koncerta laikā viņai nobruka balss un dziesma vairs neskanēja tā kā ieraksts. Arī Antrai Stafeckai bija sava odziņa, stils, laba balss. Pārējie tā saucamie mākslinieki diemžēl ar savu popielas līmeni nepārsteidza. Neskatoties uz negatīvajām atsauksmēm portālos, ļoti patika vadītāji, tāds neoficiāls, neformāls, brīvs vadīšanas stils ar nelielu humora piedevu.”

Biruta Bēte, gide Rīgā: “Grūti pateikt. Pirmajā dienā man nepatika priekšnesumi. Varbūt vienīgi Samanta Tīna. Otrajā daļā bija vairāk interesantu dziesmu. Finālā būs grūti izšķirties, par ko balsot.”

Astra Goldmane Rīgā, pensionāre: “Lai aizbrauktu uz Eirovīziju Zviedrijā, vajag kaut ko ekstra! Izpildījumam jābūt tādam, lai Latvija nokļūtu vismaz topa desmitniekā. Es nekādus labos rezultātus Zviedrijā Latvijai neparedzu. No redzētajiem priekšnesumiem man patika puiši no grupas “PER”. Neteiktu, ka viņiem ir īpaši labas balsis, bet viņi ir enerģiski un ļoti cenšas. Es par viņiem finālā balsotu. Tā tīri nekas bija arī Niko, kas labi dejoja un kam arī balss laba. Varbūt finālā sasparosies arī Tīna.

Man ļoti nepatika solistes kleita no “Pieneņu vīna” pirmajā daļā. Kā var kaut ko tādu atļauties uzvilkt sieviete gados! Lai gan arī viena jauna meitene pusplika lēkāja. Apģērbam taču ir jābūt atbilstošam augumam!

Brīnos, kāpēc Eirovīzijā nepiedalījās Dzintars Čīča vai Dainis Skutelis. Man viņi tik ļoti patīk! Žēl, ka televīzijā viņus reti rāda.”

Sanita, mērniece: “Eirovīzijā balsoju par grupas “PER” dziesmu “Sad Trumpet”, lai gan prātā neviens tā īsti neaizķērās. Ar balsojuma rezultātiem esmu apmierināta.”

Nauris Rudzons: “Es neskatījos, jo nebija laika. Dziesmas esmu dzirdējis. Iepatikās Marta Ritova ar dziesmu “I am who I am”.”

Tamāra Grigase Krāslavas novadā: “Eirovīziju neskatos, nav vairs tas vecums. Bet internetā feisbukā gan es palasīju, ko par Eirovīziju raksta. Sapratu, ka tiešām nav bijis vērts skatīties, jo protam viens otru tikai apriet. Vairāk neko. Man vismaz prieks, ka Samanta Tīna ir tikusi finālā.”

 

 

UZZIŅA

Fināla dziesmas*

No 1. pusfināla

”Higher and Higher” – Liene Candy

”I Need a Hero” – Samanta Tīna

”Love” – grupa ”Headline”

”Sad Trumpet” – grupa ”PER”

”Upside down” – Sabīne Berezina

”When You Are With Me” – Antra Stafecka

No 2. pusfināla

”Cold heart” – Ieva Sutugova

”Fool in Love” – Dāvids Kalandija un Dināra

“Here we go” – grupa “PER”

”I am who I am” – Marta Ritova

”One” – Niko

”The One” – grupa ”Pieneņu vīns”

* Dziesmas nosaukums – izpildītājs

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+