×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Eirovīzijas finālā iekļūst Igaunija un Krievija

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Ceļazīmi uz Eirovīzijas finālu pirmajā pusfinālā ieguva kaimiņvalstu – Igaunijas un Krievijas pārstāvji, kā arī Albānija, Armēnija, Rumānija, Ungārija, Grieķija, Serbija, Gruzija un Beļģija, vēsta portāls “lsm.lv”.

Eirovīzijas pirmajā pusfinālā piedalījās pārstāvji no Grieķijas, Maķedonijas, Igaunijas, Nīderlandes, Moldovas, Somijas, Beļģijas, Armēnijas, Serbijas, Dānijas, Baltkrievijas, Rumānijas, Krievijas, Albānijas, Gruzijas un Ungārijas.

Otrajā pusfinālā 21. maijā būs pārstāvēta Norvēģija, Īrija, Čehija, Lietuva, Sanmarīno, Malta, Portugāle, Melnkalne, Šveice, Azerbaidžāna, Slovēnija, Latvija, Polija, Islande, Izraēla, Kipra un Zviedrija.

Kopumā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisinās sešdesmito reizi, piedalās 40 dalībvalstis. Latvija ar Aminatas izpildīto “Love Injected” otrajā pusfinālā uzstāsies ar desmito kārtas numuru.

Eirovīzijas fināls norisināsies 23. maijā. Uz to ceļazīme, kā ierasts, jau nodrošināta tā sauktajam lielajam pieciniekam, proti, Spānijai, Francijai, Vācijai, Itālijai un Lielbritānijai, kā arī šī gada konkursa rīkotājai Austrijai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+