×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
15. februāris, 2013
Drukāt

Eirovīzijas finālā sīvāko cīņu prognozē starp PeR un Samantu Tīnu

Foto - LETAFoto - LETA

Sīvākā cīņa Eirovīzijas nacionālajā atlasē varētu būt starp grupu PeR un Samantu Tīnu, prognozē totalizatoru kompānijas “Optibet” eksperti.

Kompānijas pārstāvji aģentūru BNS informēja, ka veiksmīgāks starts varētu izrādīties grupai PeR, kuras uzvara tiek prognozēta ar 41% iespējamību. Tiesa, uzvara nacionālajā atlasē šai grupai varētu būt vien tādā gadījumā, ja tās cienītājiem nebūs grūtību izvēlēties vienu no abām nacionālās atlases finālā iekļuvušajām dziesmām.

“Optibet” eksperti arī norāda – ja klausītāji sestdien priekšroku dos PeR izpildītajai dziesmai “Here We Go”, tai varētu būt visai labas izredzes starptautiskajā Eirovīzijas konkursā. Eksperti paskaidro, ka šī dziesma ir dinamiska un lipīga pretēji otrai kompozīcijai “Sad Trumpet”, kuras muzikālo vērtību drīzāk novērtēs tikai Latvijas publika.

Savukārt Samantas Tīnas izredzes uzvarēt Eirovīzijas nacionālās atlases finālā tiek vērtētas ar 39% iespējamību.

Lai arī viņas izpildītā dziesma “I Need a Hero” veiksmīgi prezentē solistes balss dotības, tā tomēr ir sarakstīta visai drūmās notīs, lai to pamanītu Eirovīzijas konkursa starptautiskā auditorija. Tomēr Samantas Tīnas izredzes plūkt laurus nacionālajā atlasē vairo viņas atpazīstamība un plašais fanu pulks.

Pēc “Optibet” speciālistu vērtējuma, konkurenci abiem līderiem varētu veidot arī solo izpildītājs Niko un grupa “Hedline”, kuru uzvara tiek prognozēta ar 10% iespējamību.

Pārējo fināla dalībnieku uzvaras izredzes tiek vērtētas ar 8% varbūtību.

Eirovīzijas dziesmu nacionālās atlases konkursa fināls notiks sestdien Ventspilī, savukārt Eirovīzijas konkursa starptautiskais fināls notiks Zviedrijas pilsētā Malmē. Pusfināli paredzēti 14. un 16.maijā, bet fināls – 18.maijā. Latvija startēs otrajā pusfinālā 16.maijā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+