×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. maijs, 2013
Drukāt

Eirovīzijas fnālā iekļūst Lietuva un Igaunija (VIDEO, FOTO)

LETA/AFPLETA/AFP

Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā no pirmā pusfināla pēc skatītāju un žūrijas balsojuma iekļuva desmit valstu izpildītāji, tajā skaitā Lietuvas un Igaunijas pārstāvji.

Eirovīzijas finālā iekļuva arī Moldova, Īrija, Baltkrievija, Dānija, Krievija, Beļģija, Ukraina un Nīderlande.

Pirmajā pusfinālā piedalījās kopumā 16 valstis un ar savu sniegumu šoreiz finālā neizdevās iekļūt Austrijas, Horvātijas, Kipras, Melnkalnes, Serbijas un Slovēnijas pārstāvjiem.

Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls Zviedrijas pilsētā Malmē notiks rīt un to tiešraidē plkst.22 varēs redzēt arī Latvijas Televīzijas (LTV) 1.kanālā. Otro pusfinālu atklās Latvija ar “PeR” dziesmas “Here We Go” priekšnesumu.

Latvijai otrajā pusfinālā būs jākonkurē ar Albānijas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Bulgārijas, Maķedonijas, Somijas, Gruzijas, Grieķijas, Ungārijas, Islandes, Izraēlas, Maltas, Norvēģijas, Rumānijas, Sanmarīno un Šveices pārstāvjiem.

Eirovīzijas finālā no katra pusfināla iekļūst desmit valstis un finālā šīm valstīm piebiedrosies tā saucamais “lielais piecinieks” – Francija, Itālija, Vācija, Spānija, Lielbritānija un konkursa rīkotājvalsts Zviedrija.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks 18.maijā, un arī tas LTV 1.kanālā būs skatāms plkst.22.

Video – Igaunijas pārstāves uzstāšanās pirmajā pusfinālā.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/CiZiwa2kVQU” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Video – Lietuvas pārstāvja uzstāšanās pirmajā pusfinālā.

{source}
<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.youtube.com/embed/4hbA-sVOprA” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Fotogalerija – Eirovīzijas atklāšana un pirmais pusfināls

{gallery id=”1750″}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+