Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
29. janvāris, 2014
Drukāt

Eirovīzijas nacionālie pusfināli jau nedēļas nogalē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau šajā nogalē, 1. un 2. februārī koncertzālē „Palladium” divos krāšņos koncertšovos noskaidros 12 dziesmas – finālistes, kas 22. februārī Ventspilī cīnīsies par ceļazīmi uz Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu Kopenhāgenā, Dānijā.
Konkursa radošā komanda parūpējusies par to, lai abos pusfinālos dziesmu un izpildītāju klāsts būtu aizraujoši daudzveidīgs. Bez konkursantiem koncertos uzstāsies arī viesi: 1. februārī – grupa „Dzelzs vilks”, aktieru ansamblis „Gapoljeri”, folkmūziķes māsas Dimantas un hip hop izpildītājs Pikaso jeb Jānis Lipšāns, bet 2. februārī – 2012. gada Pasaules koru olimpiādes čempioni vokālais ansamblis „Latvian Voices”, Aija Andrejeva, grupa „Headline” un iepriekšējo Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku Koru karu uzvarētājs koris „Sõla”. Abus vakarus uzstāsies arī šveicieši „Sinplus”, kas 2012. gadā pārstāvēja Šveici Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā Azerbaidžānā.
Pusfināla koncertus Rīgā vadīs improvizācijas teātra aktieris Nauris Brikmanis un pasākumu vadītājs Ēriks Loks. Konkurss šogad noritēs “Made in Latvia” zīmē, jo visas konkursa dziesmas ir sacerējuši Latvijas autori.
Katrā pusfinālā savā starpā sacentīsies 12 dziesmas, 6 no kurām skatītāju balsojuma un žūrijas lēmuma rezultātā tiks tālāk uz finālu Ventspilī 22. februārī. Dziesmu secība pusfinālos publicēta un visas 24 dziesmas var noklausīties mājas lapā www.eirovizija.lv. Koncertus varēs vērot arī tiešraidēs LTV1 un ltv.lv mājas lapā.
Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālo atlasi Latvijas Televīzija arī šogad organizē sadarbībā ar Ventspils pilsētu, kas jau četrpadsmito gadu sniedz neatsveramu atbalstu starptautiskā dziesmu konkursa rīkošanā, kas ir tik nozīmīgs Latvijas mūziķiem un visai sabiedrībai.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+