×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. maijs, 2017
Drukāt

“Eirovīzijas” skatītājiem vislabāk paticis Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrāls (5)

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, kurā balsošana noslēdzas vēlā naktī uz svētdienu, Kijevā triumfēja Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrāls ar dziesmu “Amar Pelos Dois”. Portugāles dziesma ieguva 758 punktus un nākamgad konkurss norisināsies Portugālē.

Otro vietu ar 615 punktiem ieguva Bulgārijas dziedātājs Kristians Kostovs, izpildot dziesmu “Beautiful Mess”, bet trešo vietu un 374 punktus izpelnījās Moldovas grupa “Sunstroke Project” ar dziesmu “Hey, Mamma!”. Pēc tām seko Beļģija, Rumānija, Itālija, Ungārija, Zviedrija, Horvātija un Francija.

Jau vēstīts, ka konkursā piedalījās 20 valstu pārstāvji no abiem pusfināliem. No pirmā pusfināla finālā iekļuva Moldova, Azerbaidžāna, Grieķija, Zviedrija, Portugāle, Polija, Armēnija, Austrālija, Beļģija un Kipra, otrā – Bulgārija, Baltkrievija, Horvātija, Ungārija, Dānija, Izraēla, Rumānija, Norvēģija, Nīderlande un Austrija. Tāpat finālā startēja “lielais piecinieks” – Itālija, Spānija, Apvienotā Karaliste, Francija un Vācija, kā arī konkursa rīkotājvalsts Ukrainas.

Latvijas pārstāve, grupa “Triānas parks” neiekļuva finālā. Tajā no otrā pusfināla netika arī Latvijas kaimiņvalstu – Igaunijas un Lietuvas – pārstāvji.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kā beigās izrādās, bijis paredzēts “Žēluma balsojums”. Ne jau velti Krievija sūtīja invalīdi, bet Ukraina atteica, lai balsojums tiktu tam, kas vija paredzēts. Redz kā beigās viss nesaprotamais noskaidrojas. Tautai tiek diktēts: “Šogad Jums jābūt trakulīgiem, nākamgad žēlīgiem, pēc tam pompoziem – katru gadu noteicošā ir cita tēma.” Rezultātu nosaka nevis tas, kas balso, bet tas, kas saskaita balsis. Mēs latvieši to nekādi nespējam “ierubīt” un cepamies, ka mums “labāka gaume ” nekā Eiropai.

  2. Visu to skatīšanos atkal sabojāja tā debīlā ūdeņgalva- Grēviņš ar savu stulbo pļurkstēšanu un citu izsmiešanu ( piem.- Austrālijas rezultātu teicējas) .Kauns ,ka tādu idiotu laiž pie mikrafona!!! Vai beidzot LNT kanāla atbildīgie neizdarīs secinājumus…nu cik tad var !
    Valters arī kā tāds puišels ( bet ir jau arī) ,kad komentēja pusfinālus viens ,bij vis normāli ,bet kad tiek kopā ar to ūdeņgalvu ,tad arī šim parādās tie ļētie -hi,hi hī ha,ha hā:( ļooooti nesmuki izklausās .

  3. Skaisti.zolidi. bez trakas lekāšanas . skaista dziesma. tie trakie šovi jau visiem ir piegriezušies. Agnese var krāsot matus jebkādās krasas ,ja nav patikama balls ar kviekšanu un lekāšanu vien nepietiek. Malacis portugālis.Nakošreiz lai musējie uzliek bardas varbūt ka ie tas numurs cauri.

    • Ja vienreiz ar tádu hibrídu tika cauri,otrreiz jau vairs nepiesaistís……Un šoreiz uzvaréja absolúta vienkáršíba……Un tas ir jauki!

Draugiem Facebook Twitter Google+