×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. oktobris, 2015
Drukāt

Eirovīzijas varonis Monss Selmerlevs dziedās Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto
Varbūt noder!!

Koncerts: 13. X 20.00

Biļetes "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 33

13. oktobrī Rīgā koncertzālē “Palladium” uzstāsies šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa supervaronis – konkursa uzvarētājs, zviedru dziedātājs Monss Selmerlevs. Pēc dziesmas “Heroes” triumfa Vīnē maijā dziedātājs izmanto jauno popularitātes vilni un dodas  apjomīgā Eiropas koncertturnejā, kurā paredzēti 17 koncerti, tostarp arī Rīgā.

Jāteic, ka simpātiskais Monss Selmerlevs (29) nav vienas dienas zvaigznīte, kas uzplaukusi, vienīgi pateicoties Eirovīzijai. Zviedru popdziedonis un televīzijas seja solokarjeru aizsāka jau 2007. gadā, kad toreiz jaunais dziedonis ieguva trešo vietu Zviedrijas dziesmu konkursā “Melodifestivalen”. Selmerlevs uzvarējis arī zviedru dziesmu šova “Idol” versijā, un pēcāk viņa dziedātā dziesma “Cara Mia” ātri vien guva panākumus dzimtenē, tiem sekoja debijas albums “Stand By For”. Pēc apjomīgas koncertēšanas 2009. gadā klajā nāca vēl viens Monsa albums, bet vēlāk iedvesmas meklējumos mūziķis devās uz Spāniju, kur 2014. gadā ierakstīja jaunu darbu “Barcelona Sessions” – tajā jūtamas atsauces uz Monsa iemīļotākajiem mūziķiem – “Coldplay” un Braienu Adamsu.

Nav noliedzams, ka vēl nebijušos slavas augstumos dziedoni tomēr uznesa viņa šā gada Eirovīzijas hits “Heroes” jeb “Varoņi”, kas ieguva vienu no augstākajiem vērtējumiem konkursa vēsturē – 365 punktus. Mūziķis atzinis, ka vienmēr bijis Eirovīzijas fans, un uzvara šajā konkursā ir viņa sapņu piepildījums. Dziesma “Heroes” nu kļuvusi arī par pirmo singlu no Monsa jaunākā ieraksta “Perfectly Damaged”, kas tika izdots jūnijā. Veiksmīgais singls iezīmē pirmos Monsa starptautiskos panākumus – pēc triumfa šovā “Heroes” sasniedza 1. pozīciju “iTunes” dziesmu topā 21 valstī, savukārt mūzikas straumēšanas vietnē “Spotify” dziesma atskaņota jau vairāk nekā 45 miljonus reižu.

Pašlaik pie klausītājiem ir nonācis Monsa Selmerleva otrais singls “Should’ve Gone Home”. “Elektroniska balāde, kas atgādina par kļūdām, ko mēdzam pieļaut, domājot, ka citur vienmēr ir labāk,” par dziesmu saka Monss.

Spožie panākumi Eirovīzijas dziesmu konkursā liek kalt dzelzi, kamēr tā karsta, un dziedātājs šajā rudenī dodas apjomīgā koncertturnejā. “Nepacietīgi gaidu rudeni, lai sastaptu savus varoņus visā Eiropā,” saka Monss.

Koncertu Rīgā melodiskas popmūzikas cienītājiem der apmeklēt arī tāpēc, ka tajā (un arī koncertā Tallinā) kā īpašā viešņa uzstāsies Latvijas dziedātāja Aminata, kura šogad Eirovīzijas konkursā ieguva augsto sesto vietu, un Latvijā viņas koncerti notiek samērā reti.

“Kad uzzināju, ka Monss koncertēs Latvijā, uzreiz nodomāju, ka gribētu viņu satikt. Tagad man ir dubults prieks, ka varēšu mūziķi gan sastapt klātienē, gan uzstāties kopā ar viņu divos koncertos – Rīgā un Tallinā! Mēs ar grupu, protams, izpildīsim “Love Injected”, kā arī programmu no mana debijas albuma “Inner Voice”,” par gaidāmo uzstāšanos stāsta Aminata.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+