Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. maijs, 2015
Drukāt

Eirozonas finanšu ministri nepiekāpjas un mudina Grieķiju paātrināt reformas

griekija2

Eirozonas finanšu ministri, kuri pirmdien Eirogrupas sanāksmē Briselē pārrunāja Grieķijas parādu krīzi, paziņojuši, ka pie papildu 7,2 miljardu eiro palīdzības saņemšanas darbs vēl jāturpina.

Grieķija cenšas saņemt atlikušos 7,2 miljardus eiro no Eiropas Komisijas, Eiropas Centrālās bankas un Starptautiskā Valūtas fonda palīdzības programmas, taču aizdevēji tos atsakās izmaksāt, pirms Atēnas nav piekritušas veikt jaunas reformas.

Tiek diskutēts par pensiju un darba tirgus reformām, kā arī nodokļiem un valsts uzņēmumu privatizāciju. Daudzas no šīm reformām ir nepopulāras grieķu vēlētāju un valsts galēji kreisās valdības acīs.

Vienlaikus finansiālo grūtību nomāktā Grieķija, kurai parādsaistībās un procentu maksājumos otrdien Starptautiskajam Valūtas fondam jāsamaksā gandrīz 750 miljoni eiro, paziņojusi, ka maksājumu nosūtījusi.

Grieķijai ir laiks līdz jūnijam, lai ar kreditoriem vienotos par jaunas reformu programmas īstenošanu. Kopš Atēnām 20.februārī tika dots šis termiņa pagarinājums, būtisks progress nav panākts.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+