Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
11. maijs, 2015
Drukāt

Eirozonas finanšu ministri nepiekāpjas un mudina Grieķiju paātrināt reformas

griekija2

Eirozonas finanšu ministri, kuri pirmdien Eirogrupas sanāksmē Briselē pārrunāja Grieķijas parādu krīzi, paziņojuši, ka pie papildu 7,2 miljardu eiro palīdzības saņemšanas darbs vēl jāturpina.

Grieķija cenšas saņemt atlikušos 7,2 miljardus eiro no Eiropas Komisijas, Eiropas Centrālās bankas un Starptautiskā Valūtas fonda palīdzības programmas, taču aizdevēji tos atsakās izmaksāt, pirms Atēnas nav piekritušas veikt jaunas reformas.

Tiek diskutēts par pensiju un darba tirgus reformām, kā arī nodokļiem un valsts uzņēmumu privatizāciju. Daudzas no šīm reformām ir nepopulāras grieķu vēlētāju un valsts galēji kreisās valdības acīs.

Vienlaikus finansiālo grūtību nomāktā Grieķija, kurai parādsaistībās un procentu maksājumos otrdien Starptautiskajam Valūtas fondam jāsamaksā gandrīz 750 miljoni eiro, paziņojusi, ka maksājumu nosūtījusi.

Grieķijai ir laiks līdz jūnijam, lai ar kreditoriem vienotos par jaunas reformu programmas īstenošanu. Kopš Atēnām 20.februārī tika dots šis termiņa pagarinājums, būtisks progress nav panākts.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+