×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
20. maijs, 2013
Drukāt

“Ejam kopā, lai dzīvotu” – pasākumi 25. maijā kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu” ietvaros

kampana-lai-dzivotu2

Latvijas Basketbola savienība aicina piedalīties draudzības gājienā Ejam kopā, lai dzīvotu, ko jau trešo gadu organizē sadarbībā ar krūts vēža pacientu biedrību „Vita” kampaņas „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu” ietvaros.

 

Mūsu mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību sieviešu veselībai, lai Latvijā sievietēm laicīgi tiktu diagnosticēts un ārstēts krūts vēzis. Aicinām būt kopā ar mums kampaņas noslēguma pasākumā, kas notiks š.g. 25.maijā.

12:00 – 13:30 Informatīvi pasākumi Esplanādē un pie Brīvības pieminekļa. Iespēja apmeklēt mobilo mamogrāfu.

13:30 – 15:30 Izklaidējošas un pozitīvas aktivitātes pie Brīvības pieminekļa. Reģistrācija gājienam. Katram no dalībniekiem tiks piešķirts numuriņš, kas piedalīsies balvu izlozē basketbola spēles laikā.

15:30 – 16:30 Gājiens uz Arēnu Rīga.

17:00 Labdarības spēle starp Latvijas un Lietuvas sieviešu basketbola izlasēm. Gājiena dalībniekiem ieeja spēlē bez maksas. Pirms spēles un starplaikā notiks atraktīvāko gājiena dalībnieku apbalvošana un balvu izloze.

Jo vairāk mūsu būs pie Brīvības pieminekļa un gājienā, jo tālāk mūs sadzirdēs! Ņemiet līdzi savas mammas, māsas, sievas, draudzenes, meitas, arī vīrus un dēlus! Lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzina par šo iniciatīvu! 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+