×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
30. septembris, 2014
Drukāt

EK fotokonkursā pirmo reizi uzvaras laurus plūc Latvijas pārstāve

Foto: Ieva VīksneFoto: Ieva Vīksne

Eiropas Komisijas (EK) reģionālās politikas direktorāta organizētajā fotoattēlu konkursā “Eiropa manā reģionā” starp uzvarētājiem pirmo reizi ir iekļuvusi Latvijas pārstāve – Ieva Vīksne, informē Finanšu ministrijā (FM).

Kopumā galvenās balvas saņem trīs valstu pārstāvji – Latvijas, Lietuvas un Portugāles.

Kā atzīst pati Ieva, viņa konkursu uztvēra kā izaicinājumu – nofotografēt Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstītos projektus, vienlaicīgi cenšoties uzņemt attēlu, kur ir redzams kas vairāk par zīmi.

“Mana bilde tapa uz dzelzceļa tilta, maršrutā Rīga – Tukums. Domājot par dalību konkursā, centos atrast interesantākos un saistošākos objektus sev. Viens no tiem bija vilciena kupejas, kurās var notver iekšā un ārā notiekošo. Papildus tam, tas ir objekts, kas tiek aktīvi izmantots ļoti uzskatāmā veidā – atšķirībā varbūt no ēkām,” sacījusi konkursa laureāte.

Kopumā konkursā iesniegtas un vērtētas vairāk nekā 1000 bildes no visas Eiropas.

Katrs uzvarētājs saņems digitālās kameras aprīkojumu 1 000 eiro vērtībā un ceļojumu divām personām uz Briseli šā gada 6.- 9. oktobrī, “Open Days” — Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļas ietvaros. Pasākuma laikā uzvarētāji saņems balvas un dalīsies stāstos par uzņemtajiem foto.

Fotoattēlu konkursu “Eiropa manā reģionā” EK reģionālās politikas direktorāts organizē trešo gadu pēc kārtas. Konkursa mērķis ir vairot izpratni par ES realizētajiem projektiem un sasniegtajiem rezultātiem. Ar ES atbalstu ir realizēti simtiem tūkstošu projektu visos Eiropas reģionos. Lieliski realizēto projektu piemēri atrodami visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+