×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
25. jūlijs, 2016
Drukāt

EK: Līdzjūtība bēgļiem nedrīkst tikt izrādīta uz ES drošības rēķina (9)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Līdzjūtība bēgļiem nedrīkst tikt izrādīta uz Eiropas Savienības (ES) drošības rēķina, pēc patvēruma meklētāju Vācijā sarīkoto uzbrukumu sērijas brīdinājusi Eiropas Komisija (EK).

“Eiropas durvis ir atvērtas tiem, kas bēg no kara un vajāšanas un meklē patvērumu, bet mēs aizstāvēsim sevi pret uzbrukumiem mūsu dzīvesveidam,” žurnālistiem Briselē paziņoja EK preses pārstāvis Margaritis Shins.

“Mūsu līdzjūtība netiek un nedrīkst tikt izrādīta uz mūsu drošības rēķina,” viņš piebilda.

ES kontrolēs bloka robežas, padarīs ieroču iegūšanu grūtāku un uzlabos sadarbību starp dalībvalstu drošības un izlūkdienestiem, pavēstīja Shins.

Jau vēstīts, ka 18.jūlijā Vācijas vilcienā uzbrukumu sarīkoja jaunietis, kurš bija reģistrēts kā 17 gadus vecs patvēruma meklētājs no Afganistānas, lai arī parādījušās ziņas, ka viņš varētu būt no Pakistānas un ir vecāks.

Svētdien 21 gadu vecs patvēruma meklētājs no Sīrijas ar mačeti nogalināja grūtnieci un ievainoja vēl četrus cilvēkus. Izmeklētāji ir paziņojuši, ka šis uzbrukums nav terorakts.

Savukārt svētdienas vakarā Bavārijas federālās zemes Ansbahas pilsētā Vācijas dienvidos sprādzienu sarīkoja kāds sīrietis, kura patvēruma pieprasījums bija noraidīts. Viņš pats sprādzienā gāja bojā, bet 12 cilvēki tika ievainoti.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. elemen†āri, Nikolsōn, neizrādiet, tie, kas šefo, ja vien negribat, lai jūs un par†ijas, kuras jūs bīdīja ama†os, izslēdz no kopgalda!

 2. Sevi viņi aizstāvēs!

 3. Vēlā pamošanās Atbildēt

  To spieda darīt pati EK!

 4. zinat ko. aizejiet uz Centrāl’ kolchōz’ tirgu, tur pie trešā galda aiz gaļas paviljona vecenīte arbūzus tirgo, viņai šhit’o izstāstiet!

 5. margaritis shins? Kas tas tads? Par veelu,laime naak ar cirvjiem,nazhiem, katru dienu slepkavibas.Jaabeidz melot ek

 6. Kad tiesaas nodevēju merkeli.?

 7. LĪDZJŪTĪBA JAU SEN TIKUSI IZRĀDĪTA VIŅUS TĀDĀ DAUDZUMĀ UZŅEMOT UN PIESPIEŽOT VALSTIS TIEM NODROŠINĀT DZĪVES VIETAS!?? TE IR REZULTĀTS VISĀM DARBĪBĀM, KO VIŅU LABĀ VEIKUSI EIROPAS SAVIENĪBA AR SAVU TOLERANCI UN ŽĒLSIRDĪBU!!! TĀ TIKAI TURPINĀT UN TAD JAU REZULTĀTS ILGI NEBŪS JĀGAIDA, JO VIŅI TURPINA NĀKT IEKŠĀ UN VIŅUS UZŅEM AR ATPLESTĀM ROKĀM!?? BET VI’ŅI NAV TIE CILVĒKI, KURUS VAR UZŅEMT AR ATPLESTĀM ROKĀM UN GAIDĪT DEBESMANNU!!! VIŅI IR ĻOTI ĻAUNI UN ATRIEBĪGI!?! NOGALINĀT PILNĪGI NEVAINĪGUS CILVĒKUS VIŅIEM IR TĪRAIS NIEKS!!!

  • To jau Eiropas kungi nekad nesapratīs, jo viņi nāk kā klaiņojoši hiēnu bari – jauni, slinki, kam nekas nav svarīgs, ne dzimtene, ne pavards. Viņi vienkārši grib dzīvot uz citu rēķina, jo nekad nav strādājuši un netaisās to darīt.( izņemot tikai kādu cilvēku, kas to vēlās)

Draugiem Facebook Twitter Google+