×
Mobilā versija
+10.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
10. februāris, 2016
Drukāt

EK pastiprina spiedienu pret Latviju bēgļu jautājumā; var draudēt tiesu darbi (36)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Ilustratīvs attēls

Eiropas Komisija (EK) pastiprinājusi spiedienu pret Latviju un vēl sešām valstīm par nepareizi īstenotiem noteikumiem, kas regulē patvēruma piešķiršanu.

EK devusi valstīm divus mēnešus laika situācijas noregulēšanai. Pretējā gadījumā Latvija, Igaunija, Vācija, Grieķija, Itālija un Slovēnija var tikt iesūdzētas Eiropas Savienības (ES) augstākajā tiesu instancē.

“Lai labāk pārvaldītu migrantu plūsmu un nodrošinātu Eiropas robežas, visām dalībvalstīm jāpilda savas saistības, strikti jāievēro Eiropas noteikumi par patvērumu un robežkontroli un jānodrošina nepieciešamais atbalsts tām dalībvalstīm, kas ir visvairāk pakļautas bēgļu un nelegālo imigrantu krīzes radītajam spiedienam,” paziņoja ES migrācijas, iekšlietu un pilsonības komisārs Dimitris Avramopuls.

EK ziņojumā teikts, ka Latvija, Igaunija, Vācija, Grieķija, Itālija un Slovēnija nav spējušas pierādīt, ka pilnībā īsteno jaunos noteikumus attiecībā uz patvēruma meklētājiem.

EK arī secinājusi, ka Grieķijas un Itālijas centieni labāk apstrādāt patvēruma meklētāju dokumentus nav pietiekami un visā Eiropas Savienībā (ES) solījumi, kas doti imigrantu krīzes sakarā, tiek pildīti lēni.

Pievienot komentāru

Komentāri (36)

 1. lai ta N€irābijas Komisija nešefo un nemaz nelecās – izviedīs pa logu!

 2. Tie jau izskatās pamatīgi draudi! Un ko tad tā Eiropas savienība mums labu deva? Iznīcināja ražotnes, apgrūtināja darba un dzīves apstākļus, cilvēkus izdzina katorgā uz ārvalstīm vergot, skolas tagad slēdz – izglītību jau nu nevajagot, medicīnai samazina kvotas, elektrības, gāzes, degvielas, nodokļu cenas ceļas, tikai pensijas paliek tās pašas!!!
  Ar ko tad uzturēt vēl liekēžus, tā sauktos ekonomiskos imigrantus???? Laikam jau baltiešiem laiks pamest mājas un doties migrācijā????? ES vājprāts

 3. Lietuvā ar tajā pašā dienā cionistu varas sistēma uzspieda teroristus vardarbīgā ceļā.

 4. Tagad laiks svinīgi apčurāties, apkakāties un ielīst stūrī smilkstēt no bailēm, ka kāds dombrovskis vai vilks nedabūs kāda piebalga atstāto portfeli.

 5. Un tieši tāpēc! Latviešu tautai vajag atkal un atkal iziet Rīgas ielās un izteikt, miermīlīgā ceļā protams, bet skaidrā un gaišā Latviešu valodā!, ka Latviešu tauta nevēlas un Absolūti nepiekrīt uzņemt bēgļus, kautkādās Mums pilnīgi svešas dienvidu tautas! Mēs paši atkopties nekādīgi nevaram, pēc Komunistu Okupācijas! Pašiem nav atbilstoša, vēlama darba Latvijā! Un tāpēc paši izklīduši pa dažām EU valstīm! Glābjoties no nabadzīgās darba samaksas Latvijā! Ka nav ekonomikas, nav darba!

 6. 1. Eiropa neko nav darijusi musu labā.
  2. Kāda jēga barot mums saeimas zagļus, tā neko jēdzīgu nedara, tik zog!
  3. Kāds mums no tiem islama ērmiem labums, no serijas gribu naudu, darbu nepiedavat!
  4. Latviešiem pašiem nav īsti normali atalgotu darbavietu, jo, latvijas sadirsta likumdošana sariktejusi priekš saeimas riklem visu.
  5. Kam man jamaksa kautkadu sasoditu begļu nodokli, lai ES tad viņus uztur ja sūta uz Lv. Kautgan katram ministram kadus piecus begļus par kuriem gadat un kurus nodarbināt!
  6. Kam tad prasija kad stajamies ES, un ieviesam €, tie lai ari strebj no tās bļodas, ko pārejie izdarijuši?!
  Utt……….

 7. kad ierosināsim referendumu par izstāšanos, tad šie gan būs aptaisījušies

 8. …JĀ TIK TIEŠĀM, LAI MŪSU SENČU, DZIMTU DIEVS SARGĀ MŪS, KĀ TAUTU, TĀ ARĪ KATRU ĢIMENES LOCEKLI UN MŪSU TAUTAS PAAUDZES, MŪSU TĒVZEMI UN MŪSU DZIMTENI ,MŪSU LABKLĀJĪBU ………….

 9. Nekavējoties jāsūdz EK tiesā par genocīdu, demokrātijas iznīcināšanu, cilvēku kontrabandu, suverenitātes graušanu, Satversmes neievērošanu, masveida izvarošanu organizēšanu, un izvarotāju piesegšanu.

 10. Vai šādi EK respektē Latvijas suverinitāti ?

 11. TO ES UZRAKSTĪJU AR SARKASMU, TIE NAV BĒGĻI, TIE IR NODEVĒJI, JA NODOD SAVU DZIMTENI, TAD KĀ TĀDIEM VAR NOZĪMĒT KAUT KO, MŪSU DZIMTENE……..PROTAMS ….PRET………..PRET …….PRET……UN VĒL, MŪSU VALDĪBAI TĀPAT IR MILZĪGS PARĀDS, KO NEZINU ,VAI VISPĀR VAR DZĒST VIŅU, TAD KĀDA STARPĪBA VAIRĀK VAI MAZĀK, JO KAD VALDĪBA AIZŅEMAS MUMS NEVIENS NEPRASA VAI MĒS TAM PIEKRĪTAM, BET PAZIŅO ,NOLIEK FAKTA PRIEKŠĀ, KAS IR NOZIEGUMS……..

 12. Velns parauj eiropas savienību,DIEVS SARGI LATVIJU!!!

  • Es balsoju – PRET eiropas savienību.Diemžēl lielākā daļa gudrinieku nobalsoja – PAR . Es vienmēr esmu bijis pret krāsainajiem – agrāk man visi pārmeta ka esmu rasists, Es gāju uz praidiem un lamāju tos zilos – tad man teica ka es esmu homoobs – tagad zielie varēs drīzumā adoptēt bērnus. Es vienīgais ar ko varu lepoties ka esmu visu darījis pareizi – a lielākā daļa tagadējo bļāvēju un patriotu ir tikai mirkļa varoņi .

 13. TAD, JA JĀGLĀBJ, TAD JĀGLĀBJ, LAI TAD VISU TAUTAS ,KUR IET KARŠ, NĀK TIK DZĪVOT EIRO SAVIENĪBAS VALSTĪS, BET NE , DZIMTENES, TĒVZEMES NODEVĒJI, KAS TIE PAR IZREDZĒTIEM…………KURI VĒL VEIC NOZIEGUMUS……

 14. LV ES ier jāšantažē ar RU – sak. pievienosimies RU ja čakarēsiet, – viss SWE, EST, FIN kritīs ceļos un dos visu ko lūdzam. Un jāpasūta tā ES vienreiz *irst, kāda starpība – RU vai ES galvenais, ka kapitālisms.

 15. Vienreiz Latvijai nevajag europas labumus, un še tev, tiesu darbi!

 16. Kā var mums uzspiest bēgļus,ja latvieši Latvijā ir zem 50%?Kurā valstī vēl tā ir?

 17. Uzskatu vispirms vajaga referendumu pret bēgļu uzņemšanu,tad redzēs ko tālāk darīt.Nē,bēgļiem Latvijā.

 18. UZ VISĀTRĀKO JĀSTĀJAS ĀRĀ NO ES !

 19. Mēs abi ar savu dvīņu brāli dombrovskisu darīsim visu, lai pēc iespējas ātrāk visu Āfriku pārceltu uz Eiropu.

 20. Ta Eiropas savieniba vispar ..!!!!! tiesi izdarot spiedienu uz mazajam valstim!!!! jastajas ara no vinas un lai iet vini visi .. ar saviem begliem!!!

 21. ar savu velkamismu un visām šīm cūcībām panāks ES izjukšanu! Nu, tad- lai tā arī notiek! Visādiem junkurmurķeļiem nav ko sēdēt pie eirosiles un vākt uz savām “zaļajām brukstalām” tādus pat silesbrāļus kā veiksmes stāstnieku un citus, stāstot, ka visa šī cūciskā būšana ir “izaugsme un attīstība, kas balstīta eiropeiskās vērtībās”!

 22. Imigrantus ar varītēm aizstāv un apgalvo, ka viņi nav drauds. Lai gan neievēro nekādas kultūras, ētikas un morāles normas. Kur tur normas, pat pamat lietas nē. Un mēs neievērojam un ko ???!!!! EK – Nemainiet savu attieksmi pret to, kas notiek nepareizi, ja jau esat tā iesākuši. Ticu ka tos kas to iesāka , pieļāva un turpina sagaidīs taisnīga tiesa..

 23. Žurnaļugas kā parasti kaut kādas pusapgrābstītas, līdz galam nepateiktas ziņas izplata, kur aiz skaļajiem virsrakstiem slēpjas visvienkāršākās birokrātiskās neizdarības. Vajadzēja precizēt, ka Vācijai un arī Latvija, kā arī citām uzskaitītajām valstīm, nav līdz galam sakārtota dokumentācija. Valsts iestāžu juristi muļļas, i usjo.

 24. Tad… Dosim tev darbu! Nē!, tu NEbūsi vergs! Bet ja gribi te atrasties, tad TEV BŪS JĀSTĀDĀ, celsi fabrikas, rūpnīcas, utt… Uzlabojot Latvijas infrastruktūru (Latvijas infrastruktūra ir nereāli neattīstīta salīdziniot ar pārējăm pasaules valstīm. )
  BET JA TU TO NEVĒLIES!!!???
  Tev vienmēr ir izvēles iespēja – esi vīrietis, paliec mājās un nodrošini drošu dzīvošanu savai ğimenei uz zemes, paer kuru krita TAVI VECVECĀKI!!!

 25. OMG! Personīgi mans ieteikums…
  Ja būtu mana teikšana – Latvijā (manā dzimtenē, par kuru mani vec vecāki atdeva dzīvības), labprāt laidīšu sievietes un bērnus, kuriem nav citu variantu, bet grib IZdzīvot.
  Bet spēka gadu vīrieši (no kultū4as, kas agrāk tika uzskatīa par visas eiropas kopienas kopējo ienaidnieku nr.1.) kuri nāk uz manu vectēvu zemi PIEPRASOT DA JEB KO!?
  NOPIETNI!?!?!?
  0 mana vectēva zemes un 0 eiro mēnesī no tā ko es godīgi nopelnu! = viss ko es viņiem varu dot…
  Bet ja viņš pats uzkata, ka situācija ir ir pietiekami nopietna, ka tā apdraud viņa paša dzīvību, tad…

 26. Tiesā jāsūdz merkele un junkers par Dublinas regulas neievērošanu!

 27. Poher spiediens:)

 28. Par ko tad konkrēti Latvijai? Cik ilgi vēl cietīsim šo šantāžu un draudus?

 29. ko tas N€iroсоюз’s ļečī! .. mums viņu reipfjūdžis†i! welcomis†u mums cik Lēnuma, .. un vēl daži valdībā

 30. Jārīko referendums par izstāšanos no Eiropas Savienības! Sāksim no nulles ,bet veidosim savu Latviju paši! Sliktāk jau nebūs!

 31. Vai nav pēdējais laiks sākt domāt, vai mums ir vajadzīga tāda ES?

Draugiem Facebook Twitter Google+