Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
7. maijs, 2015
Drukāt

EK rosina piespriest Spānijai 19 miljonus eiro naudas sodu saistībā ar kļūdainu statistiku

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Eiropas Komisija ir rekomendējusi piespriest Spānijai 19 miljonu eiro naudas sodu saistībā ar nepareizu ekonomiskās statistikas datu iesniegšanu.

EK ceturtdien paziņoja, ka tās izmeklēšanā ir noskaidrots, ka Valensijas autonomā apgabala valdība ir bijusi “ļoti nolaidīga”, apkopojot datus par veselības aprūpes izdevumiem, kas noveda pie tā, ka Spānija 2012. gadā iesniedza kļūdainas ziņas par tās deficīta rādītajiem. EK norādīja, ka Spānija sadarbojās izmeklēšanas ietvaros, un statistika par valsts deficītu tika koriģēta vēlāk 2012. gadā. Lēmums par soda naudas piespriešanu ir jāpieņem Eiropadomei.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+