×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. septembris, 2013
Drukāt

Ekipāžas pabeidz sezonu, bronza tiek Muceniekam

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Pasaules čempionāta pēdējā posmā motokrosā ekipāžām Nismē (Beļģija) abus braucienus uzvarēja Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis, bet intrigas atrsisinājumā cīņā par bronzas medaļu veiksmīgākie bija beļģis Jans Hendriks un baušķenieks Elvijs Mucenieks.

Pasaules čempionāta pēdējā posmā motokrosā ekipāžām Nismē (Beļģija) abus braucienus uzvarēja Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis, bet intrigas atrsisinājumā cīņā par bronzas medaļu veiksmīgākie bija beļģis Jans Hendriks un baušķenieks Elvijs Mucenieks.

Pirms sezonas pēdējā posma Hendriksa un Jāņa Daidera ekipāžas cīņā par bronzu bija vienādās pozīcijās un visu izšķīra sniegums Nismē trasē. Tas mazliet veiksmīgāks padevās Hendriksam/Muceniekam, kuri pirmajā braucienā izcīnīja otro vietu, kamēr Daiders ar līdzbraucēju francūzi Nikolā Musē palika piektie. Otrajā braucienā Daiders/Musē izcīnīja trešo vietu, Hendriks bija turpat aizmugurē un tas Beļģijas/Latvijas apvienotajai komandai deva bronzas medaļu.

Jānis un Lauris Daideri kopvērtējumā palika ceturtajā vietā, taču FIM vēl lems par sodu aizliegto vielu lietošanā pieķertajam Laurim Daideram. Iespējams, tas skars visas ekipāžas kopējo punktu pūru.

Ar uzvarām abos braucienos sezonu pabeidza pasaules vicečempioni Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis, kuriem savainojumi un tehniskas neveiksmes liedza izrādīt nopietnāku pretestību jaunajiem čempioniem Benam Adriansenam un Benam van den Bogārtam.

Latvijas otra labākā ekipāža Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks sezonu pabeidza septītajā vietā. Nismē viņiem astotā un septītā vieta, abas reizes tūdaļ az tiešajiem konkurentiem cīņā par sešnieku angļiem Stjuartu Braunu un Džošu Čemberlenu.

Ekipāžu motokrosa sezonai punkts tiks pielikts 13. un 14. oktobrī Itālijā, kur notiks Eiropas Nāciju kausa izcīņa valstu komandām ekipāžu un kvadraciklu klasēs.

 

PASAULES ČEMPONĀTA KOPVĒRTĒJUMS

1. Bens Adriansens un Bens van den Bogarts (Beļģija/Nīderlande) 610

2. Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis (Nīderlande/Latvija) 513

3. Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks (Beļģija/Latvija) 443

4. Jānis un Lauris Daideri (Latvija) 442

5. Vaclavs un Mareks Rozehnāli (Čehija) 376

6. Stjuarts Brauns un Džošs Čemberlens (Anglija) 323

7. Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks (Latvija) 319

25. Arnolds un Gints Sīļi (Latvija) 32

28. Tanels Rēsna un Ilvars Skultāns (Igaunija/Latvija) 28

47. Modris Štelle un Artūrs Linters (Latvija) 6

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+