×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. marts, 2016
Drukāt

Ekmanis sola Latvijas spiegus Phjenčanas trasē

LETALETA

Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis

Šonedēļ uz 2018.gada ziemas olimpisko spēļu mājvietu Phjončhanu (Dienvidkoreja) devušies vairāki bobsleja, skeletona un kamaniņu sporta pārstāvji no Latvijas, kas kopīgi varēs izpētīt trasi, aģentūrai LETA atklājis Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.

Pērn decembrī pirms Pasaules kausa posma Kēnigsē (Vācija) notika izloze, kurā tiesības doties aizvadīt testa braucienus olimpiskajā trasē ieguva Latvijas vadošais bobsleja pilots Oskars Melbārdis un skeletonists Martins Dukurs, savukārt no kamaniņu braucējiem pie šādas iespējas tika brāļi Andris un Juris Šici.

Ekmanis atzīmēja, ka uz Dienvidkoreju devušies vēl vairāki Latvijas pārstāvji, tostarp trases meistari Mārtiņš Sausais un Jānis Krastiņš, tāpat arī treneris Jānis Skrastiņš, kurš strādā ar Beļģijas dāmu bobsleja komandu.

Martinam Dukuram līdzi devies treneris Mihails Arhipovs, savukārt bobsleja komandā trenera Olafa Kļaviņa vadībā testa braucienos piedalīsies Melbārdis ar stūmējiem Helviju Lūsi, Matīsu Mikni un Jāni Strengu.

“Zināma problēma trasē ir, tur nav saules sargu. Cerams brauciens uz Dienvidkoreju nebūs veltīgs. Katrā ziņā tur būs vairāki mūsējie, kuri varēs safilmēt daudz materiāla un pakonsultēt viens otru,” pastāstīja Ekmanis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+