Mobilā versija
+4.8°C
Aleksandrs, Doloresa
Sestdiena, 18. novembris, 2017
28. janvāris, 2015
Drukāt

Eko-kosmētikas darbnīca Kalnciema kvartāla tirdziņā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

31. janvārī Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirdziņa laikā norisināsies eko-kosmētikas darbnīca pieaugušajiem un bērniem.

No plkst. 11.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zālē ikviens interesents varēs piedalīties eko-kosmētikas darbnīcā, no dabīgām izejvielām pagatavojot tieši sev piemērotāko ķermeņa skrubi, lūpu balzamu, u.c. kosmētikas līdzekļus. Par darbnīcu parūpēsies dabīgās kosmētikas izejvielu piegādes un izgatavošanas uzņēmuma “Calendula” profesionāles. Darbnīca piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem. Dalības maksa par materiāliem: 3 euro.

No plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies iknedēļas zemnieku un amatnieku tirdziņš, kurā iespējams iegādāties sezonālu, bioloģiski audzētu pārtiku, eko produkciju un vietējo amatnieku darinājumus. Vīnu veikals būs sarūpējis vēlās brokastis, savukārt uz siltām pusdienām aicinās gan restorāns “Māja” ar īpašo tirdziņa piedāvājumu, gan iecienītais “EcoCatering”.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Pievienot komentāru

Interjera dizaineru padomi, kā pareizi un ērti iekārtot maza izmēra virtuviIr dzirdēts, ka mājas “dvēsele” ir virtuve, kurā lielu dienas daļu pavada ikviens ģimenes loceklis. Un, protams, ka visi sapņo par lielu,
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+