Mobilā versija
Brīdinājums +15.7°C
Vilis, Vilhelms
Sestdiena, 27. maijs, 2017
28. janvāris, 2015
Drukāt

Eko-kosmētikas darbnīca Kalnciema kvartāla tirdziņā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

31. janvārī Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirdziņa laikā norisināsies eko-kosmētikas darbnīca pieaugušajiem un bērniem.

No plkst. 11.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zālē ikviens interesents varēs piedalīties eko-kosmētikas darbnīcā, no dabīgām izejvielām pagatavojot tieši sev piemērotāko ķermeņa skrubi, lūpu balzamu, u.c. kosmētikas līdzekļus. Par darbnīcu parūpēsies dabīgās kosmētikas izejvielu piegādes un izgatavošanas uzņēmuma “Calendula” profesionāles. Darbnīca piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem. Dalības maksa par materiāliem: 3 euro.

No plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies iknedēļas zemnieku un amatnieku tirdziņš, kurā iespējams iegādāties sezonālu, bioloģiski audzētu pārtiku, eko produkciju un vietējo amatnieku darinājumus. Vīnu veikals būs sarūpējis vēlās brokastis, savukārt uz siltām pusdienām aicinās gan restorāns “Māja” ar īpašo tirdziņa piedāvājumu, gan iecienītais “EcoCatering”.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģinātĀrpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+