×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. septembris, 2014
Drukāt

Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāre turpmāk būs Antāne (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ekonomikas ministrijas (EM) parlamentārā sekretāre turpmāk būs Inga Antāne (RP), aģentūrai LETA sacīja ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP).

Antāne par parlamentāro sekretāri kļuvusi, jo līdzšinējā šī amata ieņēmēja Ilona Platonova (RP) dodas dekrēta atvaļinājumā.

Dombrovskis, izvērtējot vairākus iespējamos kandidātus, ir izvēlējies šajā amatā apstiprināt Antāni, jo viņa bijusi kompetentākā persona no iespējamajiem pretendentiem.

Antānei ir ievērojama pieredze darbā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, kā arī EM, kur viņa strādājusi ar būvniecības un enerģētikas jomas jautājumiem, savu izvēli pamatoja ekonomikas ministrs.

Antāne bija RP līdere Rīgas domes vēlēšanās, kurās RP neguva vēlētāju atbalstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Preses apskats par tēmu „Kas ir „demokrātija” Latvijā”

  – Ierēdņu algas nepakļaujas saprāta kontrolei. Vienu raksta, trīs prātā…par Labklājības ministrijas sasniegumiem savu darbinieku labklājības nodrošināšanā…”
  No 06.02.2003.gada RB pētījuma, autori Dace Zandfelde, Arnis Kluinis

  – „Amerikāni tomēr bijuši naivi, izgāžot baltu naudu lai meklētu masu iznīcināšanas ieročus Irākā. Gluži par baltu velti viņi tos būtu atraduši Latvijā. Runa ir par spēkā esošo pensiju likumu…Tikai nestāstiet, ka Latvijas valdībai trūkst naudas. Tikai izcili bagātā valstī veikli zeļļi dažos gados var kļūt par supermiljonāriem…. Pietiek tautai pūderēt smadzenes! Jārada jauns, taisnīgs pensiju likums…Un vai nebūtu pareizi mūsu laikmetu nosaukt par valstiskā genocīda gadiem?”
  No rakstnieka Jāņa Lapsas raksta „Moku Ritenis ripo tālāk”, 26.01.2004. NRA

  „…1999.gadā un vēl trijos nākamajos pensiju budžets aizņēmās no valsts 66,5 miljonus latu. Parāds jāatdod līdz 2008.gadam. Pamatbudžets procentos jau nopelnījis 21,3 miljonus latu, aizdevumos atsevišķos periodos piemērojot gandrīz 10% likmi. Nu jau apritēs desmit gadu, kopš Latvija slavē savu ideālo pensiju sistēmu. Vēl jau kredīts jāatdod arī Pasaules bankai… 15 miljonu eiro projektam Latvijas labklājības sistēmas reforma.”
  No Lidijas Dārziņas raksta „Valsts dzīvojusi uz pensionāru rēķina”, 09.06. 2005., NRA

  – „… Vara tautu baro ar saukli, ka Latvija ir demokrātiska valsts. Vai tiešām? Šodien ir vienīgā institūcija – tiesa, uz kuru tautai liegta pieeja nabadzības dēļ. Rakstīt valsts institūcijām? Bez diviem trīs sējumiem ap 200 lapu rakstu neko nepanāksiet… Šodien tauta tiek spīdzināta ar prettautisko dzīvokļu genocīdu un deportācijām uz ielas, ar nodokļu slogu, ar veselības totālu apdraudējumu, nolemta garīgai novārdzināšanai un izmisumam. Tā esot demokrātija…”
  No raksta „Kas ir demokrātija Latvijā?”, 17.02.2004., NRA

  – „2003.gadā 176 300 Latvijas cilvēku naudas ienākumi mēnesī bija mazāki par 21 latu…šogad Somija šim nolūkam saņēmusi 2,8 miljonu eiru, kas ir 1,34% no ES pārtikas palīdzībai domātajiem līdzekļiem…” No Annas Žīgures raksta „Trūcīgajiem izsniegs kukulīti dienā”, 13.05.2005. LA

  – „Ir atzīstams, ka tā ir valsts prezidentes izcilība vilkt tautu eirobiznesā, globālisma katlā. Bet, manuprāt, valsts prezidente nav pakustinājusi pat mazo pirkstiņu savas tautas labā, lai novērstu izmiršanu un nabadzību…” No Jāņa Ancāna raksta „Kam Latvijai prezidents, kam Eiropas Savienība”,
  06.08.2003. NRA

  – „…Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm…Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību…Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu…Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? …Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis

  – „ES nosaka labiekārtot telpas dzīvniekiem, un mūsu ierēdņi pat pārcentās, norādot zemniekiem… Tagad Labklājības ministrijā top cilvēku labturības plāns jeb Nacionālais rīcības plāns nabadzības un sociālās atstumtības mazināšanai….Bet kā var runāt par…problēmām, ja plānā pamatnostādnes maskētas ar vidējiem rādītājiem: vidējā pensija, vidējā darba alga, vidējā maksa par dzīvokļi. Nabagiem pieskaitīt klāt bagātnieku un miljonāru ienākumus un runāt par nodrošinātības līmeni ir amorāli.”
  No raksta „Labturība cūkām, ne cilvēkiem”. 04.06.2004., RB

  – „… Valsts nozagšana – mīts vai realitāte…Medicīna – naudas izspiešana pirms operācijām, lēto zāļu, kuras palīdz cilvēkam, izstumšana no aptiekām, dažādu ģimenes ārstu apšaubāma darbība utt. Policija – paši policisti iesaistīti narkotiku tirgošanā,…ceļu policijas darbība utt. Prokuratūra – apšaubāmi lēmumi, dažs labs eksprokurors ar milzīgiem rēķiniem bankā un dārgām mājām vēl tagad staigā, it kā nekas nebūtu noticis, utt.. Būvinspekcija – apšaubāmas atļaujas…Muita – kontrabanda, skandāls lidostā …Tā ka, runājot par tiesu sistēmu, tai trūkst ne tik daudz naudas, bet sirdsapziņas…”
  No Līgas Švorinas raksta „Korupcija tiesās – drauds nacionālajai drošībai”, 04.02.2003., NRA

  Saistībā ar denacionalizēto māju īrnieku traģēdiju, kad tika pieņemti likuma „Par dzīvojamo telpu īri Pārejas noteikumi, ar kuriem katru gadu šos īrniekus aplika ar paaugstinātu īres maksu kā kulakus, ir tapis Zigfrīda Dzeduļa raksts „Ja pacels īri, nonāvēšos!”, 27.07.2005., LA un Gata Šļūkas zīmējums rakstam ar uzrakstu „Ja pacels īri par 30 santīmiem, būs 30 pašnāvību, ja par 60, būs 60 līķu”

  – „…dzīvojamās mājas likumīgi viltus mantiniekiem denacionalizēja, un šo dzīvokļu īrnieki, kas tos saņēma ar vienādām tiesībām, kā visi pārējie, no valsts, faktiski, netieši tika pasludināti par valsts ienaidniekiem. Kā ne, dzīvokli atņēma un ar likumu šos īrniekus aplika ar paaugstinātu nodokli (īri), lai vācas paši projām,, lai izmirst paši…lai galu izdara paši…”
  No raksta „Dzīvokļu īrnieki – valsts ienaidnieki”, 15-21.09.2005., „Latvijā LATVIETIS”

  – Denacionalizēto māju īrnieku mītiņa dalībnieki : „…pieprasa nekavējoties atdot īrniekiem valsts piešķirtos uz mūžu un valsts nolaupītos dzīvokļus, atjaunot 1990.gada 4.maija Deklarācijas 8.punktā un Satversmē noteiktās garantijas, pārtraukt īrnieku izlikšanu uz ielas…”
  No raksta „Diskriminācija – laupīšanas paņēmiens”, kas publicēta 08.08.2005., RB

  – „…Tas ir prātam neaptverami, kas notiek ar īrniekiem privātmājās. Pat ģimenēm ar daudziem bērniem ir ticis atslēgts dzeramais ūdens, gāze, elektrība, sanitārais mezgls, apkures sistēma, uz ielas ir tikuši izmesti invalīdi. Likumā „Par dzīvojamo telpu īri” īrniekiem ir ierādīts beztiesiska verga statuss…”
  No raksta „Cik katram kabatā naudas, tik demokrātijas”, 11.05.2004., NRA

  – „…kaut pastalās, bet uz brīvu Latviju. Nespējot iedomāties, ka dāvātā uzticība var tikt ļaunprātīgi izmantota, ļautiņi savēlēja par saviem priekšstāvjiem Saeimā skaļākās „auseklīšu” balamutes, naivi ticot, ka viņu vārdi sakritīs ar darbiem…Bet tauta turpināja dziedāt „pie tēvu zemes turos klāt”, nenojaušot, ka nepaies ne daži gadiņi, un liela daļa dziedātāju savā tēvu zemē sāks lidot kā korķi ārā no savām dzīvesvietām…Cik milzīgs ir to cilvēku skaits, kuri tika novesti līdz izmisumam un pašnāvībai pēc tam…Pastalas jau nodilušas…ja ir vēlme nopirkt jaunas kurpes – pastalu vietā, jāizsver, par ko balsot nākamajās Saeimas vēlēšanās…”
  No Līgas Švorinas raksta „Likums, kas krāsojas asins krāsā”, 05.06.2004., NRA

  – „Jūrmala. Izrādās, pēc pavasara skandāla nekas nav mainījies…Mūsu vēlētāji nav neizglītoti muļķi – vienīgi ļoti vīlušies solījumos, kas iekrituši svešos makos. Pirms valstij nozīmīgās dienas viņi var izdarīt secinājumus…” No Annas Žīgures raksta „Ņirgāšanās par vēlētājiem.”, 08.06.2006., LA

  – „…Vēlētājiem saprast, kas ir valdošās elites no LC, TB/LNNK un Tautas partijas stabilitāte, ir tikpat kā neiespējami. Ja atsegtu LC stabilitātes vāku, ieraudzītu, ka zem tā smird miljoni un prihvatizācija, netīrā nauda, korupcija, agresīvā nodokļu sistēma, ofšoros noslēptie miljoni, algas aploksnēs, visaptveroša bezatbildība…vodka, spirt, sigareti tirgos un valstī desmitiem tūkstošos točkās…Lūk, tā ir LC proponētā stabilitāte…”
  No raksta „Latvijas ceļa stabilitāte – ģeniāls atzinums”, 26.02.2002., NRA

  – „Politiska afēra. Par stipru teikts? Par to nav grūti pārliecināties. Vēlēšanu likums uzrakstīts necerēti viltīgi, sarežģīti un atbilstoši visiem totalitārisma likumiem. Tajā vienīgā demokrātijas pazīme ir tā, ka vēlēšanās var piedalīties vairākas partijas…
  No raksta „Politiskā afēra” 08.12.1995. izdevumā „Picca”

Draugiem Facebook Twitter Google+