Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
22. septembris, 2014
Drukāt

Ekonomikas policija veikusi kratīšanu Rīgas lidostā; izņemts atstādinātā Lazdiņa seifs

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes darbinieki pirmdien veikuši kratīšanu starptautiskajā lidostā “Rīga”, aģentūrai BNS apstiprināja lidostas Komunikācijas vienības vadītāja Sarmīte Rinmane.

“Lidosta apstiprina, ka Ekonomikas policijas darbinieki šodien, 22.septembrī, no atstādinātā Drošības departamenta direktora Raimonda Lazdiņa bijušā kabineta izņēma seifu, kuru lietoja Lazdiņš,” sacīja Rinmane.

Viņa atzīmēja, ka Lazdiņš nepildīja lidostas rīkojumu atdot seifa atslēgu.

“Lidosta nav informēta par procesa virzītāja lēmumu, tāpēc neko vairāk paskaidrot nevar,” piebilda Rinmane.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai BNS apstiprināja, ka Mārupes pagastā kratīšana ir notikusi. Viņš norādīja, ka sīkāka informācijas izpaušana nav izmeklēšanas interesēs, vienlaikus noliedzot, ka šīs darbības ir saistītas ar noklausīšanās skandālu lidostā.

Jau rakstīts, ka saistībā ar aizdomām par nesankcionētu un prettiesisku telefona sarunu noklausīšanos un ierakstīšanu lidostas “Rīga” vadība atstādināja Lazdiņu un divus viņa padotos. Tāpat lidostas valde vērsās tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu veikt izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai lidostas darbinieku rīcībā nav saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Starptautiskā lidosta “Rīga ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+