Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
15. janvāris, 2014
Drukāt

Ekonomists Andris Strazds no “Nordea” pāries darbā uz Latvijas Banku

Foto: LETAFoto: LETA

"Nordea" bankas vecākais ekonomists Andris Strazds.

Pēc gandrīz piecu gadu darba “Nordea bankas” galvenā ekonomista amatā Andris Strazds izlēmis pieņemt jaunu profesionālu izaicinājumu un no šā gada februāra pievienosies Latvijas Bankas ekonomistu komandai, portālam “LA.lv” apstiprināja “Nordea bankas” sabiedrisko attiecību speciāliste Signe Lonerte.

Strazda jaunā darba pienākumos Latvijas Bankā cita starpā ietilps ekonomiski nozīmīgāko pasaules valstu, tostarp eiro zonas valstu, tautsaimniecību analīze.

Lonerte skaidro, ka Strazds darbu “Nordea bankā” sāka 2009.gada maijā un šo gadu laikā bijis tās publiskā seja un viedokļu līderis, analizējot un komentējot ekonomikas procesus, politikas veidotāju lēmumus un finanšu tirgus aktualitātes Latvijā un pasaulē.

Strazds uzteic “Nordea bankas” komandu, kas “ir ne tikai ļoti labi speciālisti savā jomā, bet arī jauki un interesanti cilvēki”. “Kopā esam nogājuši ceļu no 2009.gada krīzes purva līdz “saulainam un siltam” laikam ekonomikā šodien,” komentē ekonomists.

Strazds arī atzīst, ka “Nordea bankas” komanda bijis galvenais iemesls, kāpēc viņš līdz šim nepievērsa īpašu uzmanību citiem darba piedāvājumiem. “Tomēr tā gadījās, ka Latvijas pievienošanās eiro pavēra man jaunu profesionālas izaugsmes iespēju, no kuras nespēju atteikties,” viņš saka.

“Nordea bankas” vadītājs Latvijā Jānis Buks atzīmē, ka Strazds šo gadu laikā bijis liela autoritāte gan viņam, gan pārējiem bankas kolēģiem. “Andris nenoliedzami ir viena no bankas spilgtākajām personībām un ir devis milzīgu ieguldījumu bankas izaugsmē un publiskā tēla veidošanā. Es novēlu Andrim neapstāties un gūt panākumus turpmākajā profesionālajā izaugsmē!”

“Nordea banka” pēc aktīvu apjoma ir viena no lielākajām bankām Latvijā.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+