Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
15. septembris, 2015
Drukāt

Ekoskolu zaļo karogu šogad saņems 117 mācību iestādes

Foto - videsfonds.lvFoto - videsfonds.lv

Šajā mācību gadā Ekoskolas nosaukumu un Zaļo karogu saņems 117 Latvijas izglītības iestādes, aģentūru LETA informēja Vides izglītības fondā.

Skolas nosaukumu un Zaļo karogu saņems par īpašiem panākumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē. Vēl 44 skolas saņems diplomu un Latvijas Ekoskolas nosaukumu.

Kopš iepriekšējā mācību gada Ekoskolu skaits ir palielinājies – iepriekš pie skolām plīvoja 98 Zaļie karogi. Šīs balvas skolām tiek piešķirtas uz vienu mācību gadu un katru gadu skolām ir jācīnās par statusu no jauna.

Ekoskolu apbalvošanas pasākums notiks nākamnedēļ, 25.septembrī.

Ekoskolu programma ir viens no visaptverošākajiem un populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē, kurš Latvijā darbojas jau 11 gadus. Ekoskolu programmā Latvijā patlaban darbojas 170 izglītības iestādes.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+