Apbrīno

Ekranizēs Čārlza Dikensa romānu “Olivera Tvista piedzīvojumi” 16


Reperis “Ice Cube”.
Reperis “Ice Cube”.
Foto – Leta/Reuters

Tiks uzņemta muzikāla filma pēc angļu rakstnieka Čārlza Dikensa romāna “Olivera Tvista piedzīvojumi” motīviem, kuras veidošanā iesaistīti reperis “Ice Cube”, kino producents Marks Plets un mūzikla “Hamilton” režisors Tomass Keils.

“Ice Cube” filmas veidošanā piedalīsies gan kā producents, gan kā aktieris, atveidojot Feigina lomu, kurš Londonā vada kabatzagļu bandu. Keils izvēlēts, lai filmu režisētu, taču darba līgums vēl nav parakstīts. Filmas scenāriju rakstīs “Ice Cube” un producents Džefs Kvatinecs.

Pleta producētajos muzikālajos darbos ietilpst filma “La La Land” (“La La Land: Kalifornijas sapņi”), kas pretendē uz nomināciju “Oskara” balvai, gaidāmā filma “Mary Poppins Returns” un arī Brodvejas mūzikls “Wicked”.

Keils savukārt režisējis televīzijas mūziklu “Grease Live!” un Lina Manuela Mirandas sarakstītos mūziklus “In The Heights” un “Hamilton”, kas Keilam šogad nopelnīja “Tony” balvu.

Dikensa stāsts ir par bāreni Oliveru Tvistu, kurš aizbēg uz Londonu un pievienojas kabatzagļu bandai. Gaidāmās muzikālās filmas darbība, kurā būs dzirdami dažādu mūzikas žanru skaņdarbi, notiks mūsdienu Amerikā.

Par Olivera Tvista stāstu uzņemtas vairākas lugas un filmas kopš tā sarakstīšanas 1837. gadā. Kā ziņots, televīzijas tīkls NBC pasūtījis uz romāna balstītu seriālu, kurš tiek raksturots kā “seksīga, mūsdienīga versija” par Dikensa skumjo stāstu un kurā galveno lomu atveidos sieviete.

LA.lv