Apbrīno

Ekskluzīvi foto no pikantās komēdijas „Svingeri” aizkulisēm 16

Publicitātes foto

Jau gada nogalē kinoteātros pirmizrādi piedzīvos latviešu komēdija „Svingeri”, kuru uzņēmis pazīstamais producents Andrejs Ēķis un dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce. Atklātībā parādijušies ekskluzīvi kadri no filmas uzņemšanas laukuma, kurā mīlētāju lomās iejutušies gan Latvijā pazīstami un iemīļoti aktieri, gan jaunie talanti. Filmas pirmizrāde Latvijā plānota 9. decembrī.

Komēdijā „Svingeri” septiņos sarežģitos tēlos iejutušies aktieri Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne, Ģirts Ķesteris, Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un pazīstamais mūziķis Jānis Jubalts. Kadri no filmas tapšanas procesa ļauj ieskatīties attiecību peripetijās, kas atspoguļosies uz lielā ekrāna ar kārtīgu devu humora un erotikas. Filmas veidotāji neslēpj, ka sabiedrības reakciju grūti paredzēt – sekss latviešu kino nav bieža tēma, un filmas sižeta pamatā būs tieši varoņu vēlme pēc flirta – vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona.

Galerijas nosaukums

Filma tapusi sadarbojoties Forum Cinemas, Cinevilla Studios un Platforma Film. Filmas izplatītājs Latvijā ir UzKino. „Svingeri” ir pirmā filma, kurā Forum Cinemas piedalās kā producents. Cinevilla Studios un Platforma Film sadarbībā ir tapušas vairākas Latvijas skatītājiem labi zināmas un iemīļotas filmas – „Sapņu komanda 1935” (2012. gads), „Rūdolfa mantojums” (2010. gads), „Rīgas sargi” (2007. gads) un „Baiga vasara” (2000. gads). Šogad augustā tiek uzsākta episkās filmas „Nameja gredzens” filmēšana par zemgaļu karaļa Nameja cīņu pret vācu iebrucējiem un leģendas par Nameja gredzenu rašanos. Latvijas vēstures iedvesmotās filmas pirmizrāde plānota 2017. gadā.

Saistītie raksti
LA.lv