Dabā
Zaļā dzīvošana

Ekskursijā Botāniskajā dārzā var apskatīt eksotiskus augļus un ziedus 16

Foto -Pixabay

Sestdien, 13.janvārī, plkst. 12.00 Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs aicina izzināt augu valstību ekskursijā “Kas zied un dzīvo Botāniskajā dārzā?”. Dalībai ekskursijā jāpiesakās iepriekš, portālu la.lv informēja LU Botāniskais dārzs.

Pastaigājoties pa LU Botāniskā dārza Palmu mājas siltumnīcām, acīm paveras gan labi pazīstami augi, gan eksotiski augi, kas pārsteidz pat erudītākos augu pazinējus. Ekskursijā “Kas zied un dzīvo Botāniskajā dārzā?” zinoša gida pavadībā varēs iepazīt interesantākos LU Botāniskā dārza augus un to stāstus, uzzināt, kurš Palmu mājas iemītnieks ir senāks par pašu siltumnīcu, kuri augi uz Zemes ir mituši vēl pirms dinozauriem, kā arī izzināt daudzus citus augu pasaules noslēpumus.

Lai gan ārā valda ziema, LU Botāniskais dārzs ziemas miegu neguļ – Palmu mājā gatavojas citroni un granātāboli, ziedus vērušas kamēlijas un citi ziedaugi.

Ekskursijas apmeklētāji varēs apskatīt briestošos eksotiskos augļus, ko ikdienā redzam tikai veikalu plauktos un priecēt acis ar krāšņajiem ziemas ziedētājiem.

Ekskursijas laikā varēs arī paviesosies Acāliju mājā, kur sākas aukstās sezonas gaidītākā ziedēšana – ar katru dienu arvien vairāk ziedus ver krāšņās LU Botāniskā dārza acālijas.

LA.lv