Kultūra
Teātris un kino

“Eksperiments ar apskāvienu” – laikmetīgās dejas izrāde bērniem 1

Publicitātes attēls

Maija sākumā Kaņepes Kultūras centrā pirmizrādi piedzīvos laikmetīgās dejas izrāde bērniem “Eksperiments ar apskāvienu”, kura plānota kā jautra rotaļa, pastāstīja Diāna Trope, projekta vadītāja.

Izrādes dalībnieki kopā ar skatītājiem meklēs ceļu uz apskāvienu. Pieskāriens ir nozīmīgs komponents ikvienu attiecību veidošanā. Apskāviens ir dabisks veids, kā paust rūpes un mīlestību, un tas spēj būt pat dziedinošs.

Izrādes mērķis ir veicināt mazo skatītāju asociatīvo domāšanu, kā arī iepazīstināt bērnus ar laikmetīgo deju viņiem saprotamā valodā. Izrādē caur kustību tiek izdzīvoti dažādi attiecību varianti, kuros visas darbojošās personas grib veidot kontaktu, taču nespēj atrast kopīgu valodu. Lai apskautos, vajadzīgi vismaz divi cilvēki, bet ko darīt, ja ir trīs?

Izrādei būs interaktīvs raksturs, izrādes laikā bērniem tiks dota iespēja iesaistīties un pārbaudīt kāds apskāviens ir vislabākais un patīkamākais.

Radošās komandas sastāvā ir režisore Antra Austriņa-Seņkāne, kura uzvedusi tādas izrādes kā “Heda Gablere” un “Vecmāmiņas”, kā arī Alise Putniņa, kura kā sadarbojusies ar Elmāru Seņkovu, Māru Ķimeli, Inesi Mičuli; Katrīna Albuže, kura darbojusies tādos projektos kā “Dienas varonis”, “Rīga.Urbānie mīti”, kā arī Modris Opelts, kurš sevi pierādījis izrādēs “Makbets”, “Kaštanka” un citos.

Izrāde piemērota bērniem vecumā no 4 līdz 8 gadiem un pieaugušajiem.
Izrādes notiks:
06.05. plkst. 12 un 15 Kaņepes Kultūras centrs
07.05. plkst. 12 un 15 Kaņepes Kultūras centrs
13.05. plkst. 18:30 I-DEJAS MĀJA
14.05. 12:00 un 15:00 Kaņepes Kultūras centrs

Biļetes cena gan bērniem, gan pieaugušajiem – 7 eiro, ģimenes biļete četriem apmeklētājiem – 21 eiro.

LA.lv