×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
27. decembris, 2017
Drukāt

Eksperti: Indija 2018.gadā kļūs par pasaulē piekto lielāko ekonomiku (2)

Foto - Juris LorencsFoto - Juris Lorencs

Indija nākamgad apsteigs Lielbritāniju un Franciju, kļūstot par pasaulē piekto lielāko ekonomiku, liecina otrdien publiskotais Lielbritānijas Ekonomisko un biznesa pētījumu centra (CEBR) pētījums.

CEBR norāda, ka Indija, kas šobrīd ir pasaulē septītā lielākā tautsaimniecība, 2018.gadā pakāpsies uz piekto vietu, bet līdz 2032.gadam sasniegs trešo vietu.

“Neskatoties uz īslaicīgiem traucējumiem, Indijas ekonomika joprojām ir līdzvērtīga Francijas un Lielbritānijas tautsaimniecībām, un 2018.gadā tā būs apsteigusi tās abas, lai kļūtu par pasaulē piekto lielāko ekonomiku ASV dolāru izteiksmē,” skaidro CEBR.

Eksperti arī vēsta, ka pasaules ekonomikas izaugsmi veicinās lēta enerģija un digitālā revolūcija. Globālās ekonomikas izaugsmi stimulēs Āzijas tautsaimniecības, tostarp Indija, Ķīna un Japāna.

Tikmēr pasaulē lielāko ekonomiku ASV 2030.gadā apsteigs Ķīna, prognozē CEBR.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jā ! 1,3Miljardi pilsoņu no kuriem par nosacīti bagātiem var uzskatīt 100 Miljonus (20.000$) bet pārejiem jaiztiek ar 375/500$ gadā ! Tad vel 80% pilsoņu nav pieejams dzeramais ūdens, elektrība ,kanalizācija par medicīnu nerunājam !! Vel pāris gadu atpakaļ Lielbritānijas labdarības organizācija sniedz palīdzību 1 Miljarda GBP apjomā !

  2. piln’igi bezjēdzīgs un stulbs raksts.

    Kas ir top 10?
    Ko nozīmē “lielākā ekonomika”? Daudz nabagi ir labāk kā maz, bet bagāti?

    Kaut kāds atgremojums no 1 paragrāfa statistikas, un tagad TV un avīzes piepūstiem vaigiem raksta par lietām, ko nejēdz

Draugiem Facebook Twitter Google+