×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
9. februāris, 2012
Drukāt

Ekspertīze: Krāslavas avārijā bojāgājušie jaunieši bija reibumā

sveces_kapos1

Vairāk kā mēnesi pēc traģiskās autoavārijas Krāslavas novadā, kurā bojā gāja septiņi jaunieši, policija beidzot saņēmusi ekspertīzes slēdzienus par alkohola saturu piecu bojāgājušo asinīs, bet par diviem bojāgājušajiem slēdziens vēl tiek gaidīts.

Ekspertīze liecina, ka visi pieci bojāgājušie bijuši alkohola reibumā – viņu asinīs konstatētas 0,52 līdz 1,16 promiles alkohola, aģentūru BNS informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne. Oficiāli gan nebūs iespējams noteikt, kurš bijis automašīnas vadītājs un cik lielā reibumā viņš bijis.

Oficiāli arī apstiprinājies, ka visu avārijā bojāgājušo nāves iemesls bijusi noslīkšana.

Policija pašlaik vēl gaida automašīnas tehnisko ekspertīzi, taču Laizāne nemācēja teikt, kad to varētu saņemt.

Jau vēstīts, ka 1.janvāra agrā rītā Krāslavas novadā ceļa posmā Izvalta–Šķeltava notika avārija, kurā gāja bojā septiņi 16–19 gadu veci jaunieši. Seši no viņiem atradās auto salonā, bet viens – bagāžniekā.

Traģiskais negadījums notika, kad vieglā automašīna “Mazda” ceļa līkumā nobrauca no ceļa un iebrauca upē. Glābēji atrada auto, kas bija ar jumtu uz augšu. Visi pasažieri jau bija zaudējuši dzīvību.

Vēlāk atklājās, ka jaunieši braukuši ar auto, kuram bija vasaras riepas, turklāt sliktā stāvoklī.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis iepriekš uzsvēris, ka nevienam no bojāgājušajiem jauniešiem nebija auto vadītāja tiesību un galvenie pamata cēloņi avārijai  bijuši braukšanas ātrums un sliktais auto tehniskais stāvoklis, jo vairākus gadus nebija veikta tehniskā apskate.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+