×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. februāris, 2015
Drukāt

Eksperts: Bērziņš ļoti vēlas ieņemt prezidenta amatu vēl četrus gadus (26)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Latvijas Universitātes asociētais profesors un politikas norišu komentētājs Ojārs Skudra nešaubās par Andra Bērziņa vēlmi ieņemt Valsts prezidenta amatu turpmākos četrus gadus.

“Kas attiecas uz prezidentu, ir skaidrs, ka viņam ir priekšvēlēšanu kampaņa, es personīgi ne mirkli nešaubos, ka viņš ļoti vēlas vēl četrus gadus būt Latvijas prezidents,” TV3 raidījumam “Nekā personīga” 15.februārī sacīja Skudra.

Kā parādījuši balsojumi Saeimā, pēc kuriem ZZS frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis paziņoja, ka koalīcijas līgums nav spēkā, vairākumu, kas ir gatavs ievēlēt Bērziņu atkārtoti, veidojot ZZS, “Saskaņa” un “No sirds Latvijai” deputāti.

“Tādi ir pavisam 52. Protams, ja tas ir viņa vairākums, kas viņu ievēlēs atkārtoti, tad, protams, viņam ir jāseko Širaka kunga padomam – labāk paklusēt, ko viņš arī veiksmīgi dara,” Bērziņa esošo darbību komentēja Skudra.

“Nekā personīga” norādīja, ka pirms nedēļas Minhenē notika drošības konference, kurā piedalījās daudzi politiķi. Diskusijās blakus Ukrainas prezidentam sēdēja Lietuvas prezidente, pirmajās rindās bijis Igaunijas prezidents. Skatītāju zālē bija eksprezidente Vaira Vīķe- Freiberga. Savukārt Valsts prezidents Andris Bērziņš uz konferenci nebija aicināts.

Valsts prezidenta vēlēšanas gaidāmas vasaras sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. … PALDIES DIEVAM – SIS VEL AIZKLATAS VELESANAS DOD IESPEJU, KA KADAM PATRIOTISAM DEPUTATAM NO NSL UN ZZS UZAUSIS ZEMAPZINA VECTEVAM LIDZIGS VIEDUMS UN TAS/TIE ATEIKSIES VELET PAR KADU LATVIJAI NEPIEDERIGU KADIDATU … !!!

 2. Ja tauta NESAPRASTU, kas ir īstie posta nesēji, kā tu saki, tad viņa nebūtu ievēlējusi EP Dombrovski, Pabriku, Vaideri, Kalnieti, bet Saeimā – Mūrnieci, Parādnieku un Šadurski, kas visi ir nacionāli noskaņoti un Latvijai uzticīgi cilvēki. Nevajag te viņus apmelot! Tu lieliski zini, kas izlaupīja Latviju – tie ir bijušie komunisti, komjaunieši un bijušie nomenklatūras cilvēki – sākot ar Šķēles un Lemberga tipa cilvēkiem un beidzot ar karginiem, krasovickiem, priedīšiem un viņiem līdzīgiem, kuri esot pie varas vai varai pietuvinātā biznesā nekad nav aizmirsuši savu personīgo kabatu. Tā ka tu te velti nomelno nacionāli noskaņotus cilvēkus, kuri kaut ko vēl mēģina labot.

 3. Mūsu prezidents ir tīrais murgs, kuru grib atkārtõti redzēt prezidenta mata ZZS+SC+ NSL.

  • ZZS+SC+ NSL = pro-maskavisks prezidents, premjerministrs un valdība; bet interesanti, kā savu izvēli tagad vērtē redzīgākie ZZS vēlētāji…?

 4. Diagnoze komunists un blatnikis Atbildēt

  Aizliegts straadaat tam prezidentam.Nesmuki vinam daudz nekustamie iipashumi.Diagnoze komunists.

 5. sitadu mizeju mums vairs nevajag,

 6. Kas ir šis Skudra un kāpēc viņš uzdod vēlamo par īstenību, bet LA viņa sacīto te tā bazūnē? Skudra padomju laikā bija marksisma-ļeņinisma ideoloģijas rupors LU, bieži uzstājās TV un tagad ekskomunisti visiem spēkiem cenšas savējos paturēt pie varas. Un Bērziņš ir viens no viņiem. Jo viņš ir lojāls bijušajiem un viņus netraucē. Tāpēc Brigmanis tā pretojās atklātai ievēlēšanai, jo Saeimā ir jau nokomplektēts vairākums Bērziņa pārvēlēšanai: S, NSL un ZZS! Ar mērķi lai tikai netiktu ievēlēts kāds nacionālāk noskaņots un izlēmīgāks prezidents un bijušie varētu muļļāt tālāk. Sabiedrībai ir daudz aktīvāk jāsaka savs vārds!

 7. Pašreizējā politiskajā situācijā Latvijai vajag noteiktu, gudru un izlēmīgu prezidentu, kuru varētu cienīt gan Latvijā, gan ārzemēs. Kājbērziņam nekā no tā nav. Valodu referendumā piedalīties negribēja, labāko premjeru padzina, žurnālistus gatavs sist, par braucienu uz Maskavu viņam visu mūžu kaut kas sēžot iekšā… Murgs, ne prezidents. Bet viņu ievēlēs – pilnīgi nešaubos. Jo puzes pundurim vajadzīgs reabilitētājs – reiz taču šo notiesās. Tad sāksies “veselības” problēmas un humanu apsvērumu dēļ kājbērziņš varēs savu bosu reabilitēt.
  a

 8. Vai tiešām šis cilvēks NESAPROT ka viņu TAUTA nemīl…..

  • Nevis tauta nemīl, bet kaunās, ka ir jāpiecieš šāds prezidents

  • Šis “CILVĒKS” (kā Jūs uzsveriet) vismaz saprot to, kas ir tautas posta nesēji. Un ka tauta nemīl tādus “cilvēciņus” (kā Jums būtu jāuzsver) kā pabriki, dombrovski, āboltiņas, šadurski, kalnietes, vaideres, parādnieki, mūrnieces un citi , kuri visi nebūt nav tikai vienkārši plānā galdiņa urbēji.

 9. Latvija ir pelnījusi labāk. Bet Āboltiņa ielīda amatā, kaut gan tas bija pret elektorāta vēlmi. Un Bērziņš drošvien darīs to pašu. Sūds ar Latvijas reputāciju!

 10. viņu bīda proklemliskie deputāti ar zzs priekšgalā, tad Latvija ieslīdēs grāvī…
  mums saka – ziniet, es pa priekšu saskaņošu ar Krieviju un tad jums pateikšu, ko esmu nolēmis. Neko traģiskāku pateikt vairs nevar,» svētdien TV3 raidījumā «Nekā personīga» viedokli pauda Zatlers.

 11. Vai nav pratigi pajautat Berzinam?

  • Bērzįņš: es vēl nezinu, ko domāšu, ja vispār domāšu un kad tas būs. Jo to domu esmu visu dzīvi sevī nēsājis…….

 12. Ne mums te lemt, kurš būs prezidents! Katrā ziņā prezidentam ir jābūt tādam, kurš bez ierunām pilda visu, ko liek Maskava, Brisele un Vašingtona. UN tāds viņš arī būs! Un pilnīgi vienalga, kurš tas būs.

  • Tu vel te mums stāstīsi, ko mums lemt un ko nelemt! Skaidri redzam to, ka, pateicoties nacionāļu kūtrumam un neizlēmībai, komunisti, kas paslēpušies zem vārda “kreisie” (pat kreiso lozungus nepieņemot), sāk celt balsi. Faktiski viņi ir iefiltrējušies visos svarīgos valsts vadības mezgla punktos un var dot “zaļo gaismu” vai nedot visos būtiskos jautājumos. Jespējams, ka te strādā arī Vienotās Krievijas nauda. Bērziņa taktika, pēc iespējas ilgāk klusēt un pēc tam pēkšņi paziņot lai nepaspētu attapties. Nevajag gaidīt to brīdi! Bērziņš no Latvijas kā Baltijas centrālo figūru – ir pataisījis pereferijas valsti, kurai nav savas pozicijas. Bet ZZS spēlēja un spēlē trojas zirga lomu, viņas taktika līdzīga Bērziņa. Jāpanākt lai ZZS sadalās.

 13. Tās nu būtu šausmas !To,ka Latvijai nav prezidenta jutām ne tikai mēs,bet to pierāda arīnstarptautiskās organizācijas,kas neaicina b.Bērziņu,jo vai nu uzskata viņu par Kremļa kājlauķi, vai Latvijas NULLI politikā.Lai gan droši,ka abi kopā.Pilnīgi ignorēts “valsts vadītājs”.Toties vietejiem politkretīniem / Šķēle/ ļooti izdevīgs!Politisks līķis,bez iekš un bez ārpolitikas redzējuma.Tāpat kā otrs politzābaks – Straujuma.Valstī pilnīgs bardaks,Saeima pārvērsta par Kaimiņa “Suņu būdu”.Bet ja pavisam nopietni,tad Saeima pati sen pilna ar “zaļiem čelovekiem”.Nākusi vēl klāt Sudrabas banda.Ko tie nabagi darīs bez “Jaunā viļņa”?Cirtīs uz Sočiem?!
  Atkārtoti b,Bērziņu amatā — Krimas variants !!Jūrmala un Rīga PILNA ar “zaļajiem”Šlesera šengenistiem.Vai savu gapaņenku trūkums???Divi NBS ofiņi jau “saskaņā”.Un cik viņu vēl tur tup ???

 14. Pilnīgi garām. Vēl četrus gadus mocīties nav nopietni.

 15. ”Savukārt Valsts prezidents Andris Bērziņš uz konferenci nebija aicināts.”
  Un vel daudzām vietām šo Kremļa mīlētāju neaicinās, tas ir Latvijas kauna traips…

 16. Vecais komunists berjozkins ir katastrofa un tautas uzticības grāvējs varai. Tieši berjozkinu dēļ kreivnacisti var teikt, ka latvieši nav pelnījuši sev valsti.

 17. Ak,šausmas?! Nē, Latvijai par prezidentu šo vāvuļotāju,diriģentu un pensionāru. Lai sēž pensijā.

 18. Tas būtu šausmīgi, ja šis tukšais, bezrakstura un lēmumus pieņemt nespējīgais senīlais pensionārs būs prezidents vēl 4 gadus. Deputāti, neguļat un meklējiet normālu aktīvu cilvēku. Varbūt deputātiem tāds noder, jo netraucē viņiem bīdīt rebes, bet tautai tāds nav vajadzīgs. Mums nevajag putļera draugu.

Draugiem Facebook Twitter Google+