×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
26. aprīlis, 2017
Drukāt

Eksperts: Intriga pašvaldību vēlēšanās ir notiekošais Latgalē (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Visām lielajām partijām šajās pašvaldību vēlēšanās interesē Latgale, pārliecināts politologs, sabiedrisko attiecību aģentūras “Mediju tilts” līdzīpašnieks Filips Rajevskis.

Rajevskis aģentūrai LETA norādīja, ka intriga gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās ir notiekošais Latgalē. Politologs uzsvēra, ka iepriekšējo vēlēšanu kontekstā esot sajūta, ka politiskie spēki jūt un apzinās Latgales elektorālo resursu, kas līdz šim neesot īsti sadalīts. “Neviena partija patlaban nevar pateikt, ka tā Latgalē ir stipra,” sacīja Rajevskis.

Viņš uzsvēra, ka partijas ir ieinteresētas gūt panākumus Latgalē, tāpēc gaidāma cīņa par varu šajā valsts reģionā.

Rajevskis atgādināja, cik būtiska, piemēram, partijai “Vienotība” iepriekš bija Latgales partija, raugoties uz pēc vietvaru vēlēšanām notikušajām Saeimas vēlēšanām. Par Latgali ļoti cīnās arī partija “Saskaņa”, un to dara arī Zaļo un zemnieku savienība, ņemot vērā, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis iepriekš Saeimā deputāta amatā tika ievēlēts no Latgales vēlēšanu apgabala.

“Visām lielajām partijām interesē Latgale,” secināja Eksperts.

Pašvaldību vēlēšanas Latvijā notiks šā gada jūnija pirmajā sestdienā. Lielākajās Latgales pilsētās – Daugavpilī un Latgalē – attiecīgi iesniegti 13 un 11 vēlēšanu saraksti. Atsevišķos Latgales novados pārstāvētas teju visas nacionāla līmeņa politiskās partijas, kuras papildina arī vietējie politiskie spēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vai zināt kāpēc vēlēšanu sarakstos nevēlamu personu nedrīkst izsvītrot?Tas tāpēc,lai visus mīnusiņus varētu viegli izlabot uz plusiņiem!Lūk,kur viņiem laba izdoma.

  2. Jauna pilsēta Laygale?

  3. kādas muļķibas nu neinteresē lielajām partijām latgale un nekad nav interesējusi

  4. Yes – lielākā Latgales pilsēta ir Latgale!!!

  5. “Lielākajās Latgales pilsētās – Daugavpilī un Latgalē…” Latgalei jau ir pilsētas statuss… 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+