Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
10. augusts, 2016
Drukāt

Eksperts: Kučinskim šodien jāsarkst un jātaisnojas (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Vakar paužot, ka uz Latvijas robežas aizturēta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata pretendentes Ingas Koļegovas brāļa automašīna, Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) pieļāva klasisku komunikācijas kļūdu, aģentūrai LETA sacīja SIA “P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu direktors Arnis Lapiņš, bijušā Ministru prezidenta Andra Bērziņa preses sekretārs.

“Pilnīgi droši nevar pateikt, kāpēc vakar notika tā, kā notika, varbūt parādīsies vēl kāda jauna informācija, bet, kā pašlaik izskatās, ir notikusi diezgan klasiska komunikācijas kļūda – noticēt vēlamajam, nepārbaudīt informāciju un iziet publiski,” notikušo komentēja Lapiņš.

“Rezultātā šodien jāsarkst vai jātaisnojas,” viņš piebilda.

Taujāts, kā atrisināt radušos situāciju, Lapiņš ieteica īsumā paskaidrot, kā notikušais radies. “Tā notiek – cilvēki skrien, ir aizņemti, un pēkšņi parādās kāda informācija, baumas, kas ir attiecīgi izdevīgas. Tam visi notic, un tas aiziet nepārbaudīts,” sacīja eksperts.
“Pirmo reizi piedos, bet, ja regulāri vēlamais tiks uzdots par esošo un baumas pasniegtas kā fakti, tad gan būs slikti,” piebilda Lapiņš.

Kā ziņots, Kučinskis preses konferencē paziņoja, ka uz Latvijas robežas aizturēta Koļegovas brāļa automašīna, kas esot pierādījums viņa rīcībā esošais informācijai par VID shēmām un struktūrām, kuras nevēlas vadītāju, kas mainītu iestādi.

VID noliedza, ka kāda no tā struktūrvienībām būtu aizturējusi Koļegovas brālim piederošā uzņēmuma “Molport” automašīnu, noraidot izteiktos pārmetumus par centieniem izmantot dienesta rīcībā esošos resursus, lai ietekmētu dienesta vadības izvēli.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. No tā jau alga mazāka nepaliek!

  2. Kučinskim nevajag piedalīties kopīgās shēmošanās ar daudzrunātāju filoloģi Reiznieci-Ozolu. Ja tā turpināsies, tad reitingi drīz ies uz leju, jo, piem. blēdības ap Koļegovu ir acīmredzamas. Tur vajag uztaisīt auditu brāļa firmai un krimināllietu Koļegovai, līdzīgi kā Liepiņam.

  3. Nevis jātaisnojas un jāsarkst ,bet jāatvainojas .

  4. Aizkustina Kučinska atklāsme, ka valsts dienesti “pastellējami” un ka “spēles turpināsies.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+