Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
4. maijs, 2015
Drukāt

Ekspluatācijā pieņemts netālu no sagruvušā “Maxima” veikala uzceltais “Rimi”

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas pilsētas būvvalde ir atļāvusi ekspluatēt jaunuzceltā tirdzniecības centra būvi Zolitūdes rajonā, Imantas 15.līnijā 7, kurā plānots izvietot lielveikalu “Rimi”.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka, 17.aprīlī būvvaldē ir sagatavots akts par būves pieņemšanu ekspluatācijā.

LETA jau ziņoja, ka Rīgā, Imantas 15.līnijā 7, kas ir netālu no sagruvušā veikala “Maxima”, tika uzbūvēta jauna biroju ēka. Lielu daļu no šīs ēkas aizņems veikals “Rimi”. Citās ēkas daļās tiks iekārtoti biroji. Dažas telpas izīrēs arī aptiekai, ziedu salonam un zooveikalam.

Būvatļauja 2014. gada 19. augustā izsniegta pasūtītājam SIA “Nekustamā īpašuma projekti” būvprojekta “Biroja ēka ar tirdzniecības centru” realizācijai Rīgā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+