Mobilā versija
Brīdinājums -2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
4. maijs, 2015
Drukāt

Ekspluatācijā pieņemts netālu no sagruvušā “Maxima” veikala uzceltais “Rimi”

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas pilsētas būvvalde ir atļāvusi ekspluatēt jaunuzceltā tirdzniecības centra būvi Zolitūdes rajonā, Imantas 15.līnijā 7, kurā plānots izvietot lielveikalu “Rimi”.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka, 17.aprīlī būvvaldē ir sagatavots akts par būves pieņemšanu ekspluatācijā.

LETA jau ziņoja, ka Rīgā, Imantas 15.līnijā 7, kas ir netālu no sagruvušā veikala “Maxima”, tika uzbūvēta jauna biroju ēka. Lielu daļu no šīs ēkas aizņems veikals “Rimi”. Citās ēkas daļās tiks iekārtoti biroji. Dažas telpas izīrēs arī aptiekai, ziedu salonam un zooveikalam.

Būvatļauja 2014. gada 19. augustā izsniegta pasūtītājam SIA “Nekustamā īpašuma projekti” būvprojekta “Biroja ēka ar tirdzniecības centru” realizācijai Rīgā.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+