Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
4. maijs, 2015
Drukāt

Ekspluatācijā pieņemts netālu no sagruvušā “Maxima” veikala uzceltais “Rimi”

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas pilsētas būvvalde ir atļāvusi ekspluatēt jaunuzceltā tirdzniecības centra būvi Zolitūdes rajonā, Imantas 15.līnijā 7, kurā plānots izvietot lielveikalu “Rimi”.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja būvvaldes pārstāve Ilze Žūka, 17.aprīlī būvvaldē ir sagatavots akts par būves pieņemšanu ekspluatācijā.

LETA jau ziņoja, ka Rīgā, Imantas 15.līnijā 7, kas ir netālu no sagruvušā veikala “Maxima”, tika uzbūvēta jauna biroju ēka. Lielu daļu no šīs ēkas aizņems veikals “Rimi”. Citās ēkas daļās tiks iekārtoti biroji. Dažas telpas izīrēs arī aptiekai, ziedu salonam un zooveikalam.

Būvatļauja 2014. gada 19. augustā izsniegta pasūtītājam SIA “Nekustamā īpašuma projekti” būvprojekta “Biroja ēka ar tirdzniecības centru” realizācijai Rīgā.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (11)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+