×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
5. marts, 2015
Drukāt

Eksportu kavē ierēdņu gausums (4)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Vairāki rūpnieki, kas atraduši jaunus sadarbības partnerus jaunos eksporta tirgos, nesaskaņoto veterināro sertifikātu dēļ starp valstīm nevar sākt preču eksportu. Eksportētāji ceļ trauksmi, bet Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) vadība taisnojas, ka veterināro prasību un sertifikātu saskaņošanas process nav vienkāršs. Lieki teikt, ka saražotās produkcijas realizācijas iespēju palielināšana īpaši svarīga pašlaik, kad joprojām darbojas Krievijas embargo, kas liedz daļu preču realizēt kaimiņvalstī. Embargo vislielāko ietekmi līdz šim izjutuši tie piena produktu ražotāji, kam Krievijas īpatsvars veidoja nozīmīgu daļu eksporta struktūrā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai Latvijā ir obligāti jābūt vismaz par trim ministrijām vairāk nekā Briselē?

  2. Jāsāk rīkoties Atbildēt

    Jāsamazina līdz Šveices 7 ministrijām Latvijas 13 ministriju un līdz ar to gauso ierēdņu skaitu,kuri viens otram vienīgi traucē!

  3. Kā tas nāk, ka Igaunija un Lietuva VIENMĒR soļo pa priekšu??? Varbūt ir laiks padomāt par ierēdņu neizdarību un saukt pie atbildības? Ja nevari izdarīt darbu – laid strādāt tiem, kas sevi grib pierādīt? Cik tad ilgi Jūs, PVD un zemkopības ministr, mūs, zemniekus, mocīsiet??? Mums ir tikai kontrolējošās darbības perfektā izpildījumā, bet, kad sākas runas par palīdzību zemniekiem sakārtot dokumentus valstiskā līmenī, lai mēs varētu strādāt, sākas žāvāšanās, aizmirstība, slinkums un viss pārējais. Izskatās, ka mūsu valsts ierēdnīši sēž savos krēslos sēdēšanas un algas saņemšanas dēļ… Skumji un reizē dusmas par tādiem cilvēkiem….

  4. Gausums ierēdņu kaulos iesēdies un nostiprinājies bēdīgi slavenajos piecdesmit gados. Daudziem līdz apziņai vēl nav atnācis jēdziens, ka šis ir MŪSU darbs un arī peļņa paliek MUMS.

Draugiem Facebook Twitter Google+