×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
19. augusts, 2014
Drukāt

Ekspremjeri tiekas ar prezidentu (5)

Foto no Valsts prezidenta kancelejas arhīvaFoto no Valsts prezidenta kancelejas arhīva

Vakar bijušie premjeri tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu pauda bažas par valsti, piedāvāja risinājumus saistībā ar Krievijas noteikto pārtikas preču eksporta aizliegumu un cūku mēra apkarošanu.

Prezidents A. Bērziņš (no kreisās) pēc ekspremjeru iniciatīvas tikās ar bijušajiem Latvijas Ministru prezidentiem Ivaru Godmani, Valdi Birkavu, Māri Gaili, Vili Krištopanu un Aigaru Kalvīti (ārpus kadra), lai uzklausītu un pārrunātu bijušo valdības vadītāju redzējumu par Krievijas aizliegto pārtikas produktu importu no Latvijas un tā negatīvās ietekmes mazināšanu uz valsts tautsaimniecību. Lai mazinātu ietekmi uz piena nozari, kas Krievijas tirgus aizvēršanās rezultātā solās būt vissmagākā, sarunas dalībnieki pauda uzskatu par neatliekamu tirgus intervences un eksporta subsīdiju ieviešanas nepieciešamību ES līmenī. Šāda pieeja būtu jāattiecina arī uz gaļu un graudiem. Vienlaikus ES būtu jāatceļ piena kvotu sankciju piemērošana Latvijas piena ražotājiem, kas vēl šogad ir plānota. Bijušie valdības vadītāji izteica atbalstu PVN samazināšanai pārtikai no 21% uz 12%, kas būtu ieguvums vietējiem pārtikas ražotājiem saistībā ar iesaldētā PVN komponenta samazinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. AK DIEVS! pasargā mūs no tiem mūļiem!!!!

 2. … Neticami notikumi saja valsti… ka vispar tiem nav kauna radities publika … kur nu vel izaicinosi gorities VP prieksa … pat piedavat padomus …bet laikam sadi savstarpeji saprotas labi …

  … Un vel sie nekaunas piemin piensaimniecibu … kuras lielakie eksportetaji uz Krieviju, vinu pasu vaditas valdibas politikas del, ir jau izpardoti ar Godmana PRIHVATIZACIJAS , Skelisma un Sleserisma metodem, krievvalodigiem investoriem no tas pasas Kremla debesspuses no kurienes nak sankcijas !!!!!!!!!!!

  … Kam par labu neselektiva tirgus intervence … ja ne siem pasiem ‘investoriem’ …

  … Beidzot, lai grasis tiktu ari letinu mazajiem uznemumiem tie, neticami viltigi, uzreiz ieteic pamazinat PVN partikai … ulala !

  … Laikam nak kadas velesanas … un tad nu vajadziga naivo zombesana … bet kur bijat visus sos gadus … nu ja, neatmaksajas, vai !?

 3. ATMODUŠIES MŪDŽI , BĀRSTA SAVAS “GUDRĪBAS”!!! NELIEŠI UN IERĀVĒJI!!! VALSTS GREMDĒtĀJI, PAZUDINĀTĀJI!!! Interesanti, KUR VIŅI BIJA SAVAS VALDĪŠANAS LAIKĀ UN KĀPĒC NEVIENS NO VIŅIEM AR “GUDRĪBĀM” NEIZCĒLĀS ??? Raušanās pie varas NEKO LABU NĀKOTNĒ NESOLA…To pierādīja Godmanis un viņa darbības AUGĻUS izbaudījām un BAUDĀM vēl patreiz līdz mielēm!!! Vajadzētu nopērt kā TRAKUS SUŅUS ar siksnas sprādzi, ka mēnesi nevar sēdēt, VARBŪT TAD VIŅOS ATMODĪSIES KAUNS par nodarīto LATVIJAI un TAUTAI…

  • Vot, vot. Šitos rupučus ar sūdainu slotu visus mēslainē.

  • NU,NU,pīter,kam tik skarba valoda?Ja ar gānīšanos varētu pacelt labklājību, tad būtu teicami, bet kādēļ jums abiem neparādīt kā to darīt, jūs tak esat tik briesmīgi gudri,

Draugiem Facebook Twitter Google+