×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Ekspremjers Godmanis “Turībā” pasniegs lekcijas angļu valodā par ES atbalstu uzņēmējdarbībai (20)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Ivars Godmanis

Ekspremjers Ivars Godmanis no jaunā mācību gada augstskolā “Turība” maģistrantūras studentiem pasniegs lekcijas par Eiropas Savienības (ES) atbalstu uzņēmējdarbībai, aģentūru BNS informēja augstskolas pārstāve Marta Kive.

Plānots, ka Godmaņa pasniegtais kurss “ES atbalsts uzņēmējdarbībai – maziem un vidējiem uzņēmumiem” būs izvēles un notiks angļu valodā, un uz to var pieteikties gan latviešu, gan ārvalstu studenti.

Studiju kursā studenti tostarp varēs apgūt aktuālo ES ekonomiskās situāciju, iekšējo tirgu, ES ekonomisko un monetāro politiku, realizētos pasākumus globālās krīzes seku novēršanai, ES sniegto atbalstu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Godmanis norādījis, ka lielākā daļa studiju kursa tik veltīta tam, lai veicinātu studentu izpratni par to, kā izmantot ES finanšu instrumentus mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam. Viņš paudis, ka, noklausoties šo kursu, studenti iegūs aktuālu informāciju, kas noderēs praksē.

Godmanis vairākās valdībās strādājis gan kā finanšu, gan iekšlietu ministrs, bijis Ministru prezidents, Saeimas deputāts, kā arī Eiropas Parlamenta deputāts. Kopā ar žurnālistu Gunti Bojāru Godmanis Latvijas Televīzijā vada raidījumu “Vai Latvija nākotnē būs tikai Rīga?”.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Kapec mans komentars tika izdzests ?? Es rakstiju par to,ka so stukacu nedrikst laist jauniesu tuvuma lielgabala saviena attaluma… Vins tacu ir joprojam krievijas slepeno dienestu agents – uz to norada KAUT VAI tas, kadel vins tik neatlaidigi lauzas jebkura spraudzina lai “protams negativi” iespaidotu Latvijas neatkaribu.
  Cekistiem PSRS laikos bija tads dzelzs likums “NEUZTICAMOS ABSOLUTI NELAIDA STRADAT IESTADES KUR BIJA SASKARE AR JAUNIESIEM…. sai sabiedribas dalai trukst dzives pieredzes; jauniesus ir viegli iespaidot …. TAD KAS SIM MERGLIM VAJADZIGS AUGSTSKOLA??? Vinu vispar vajadzetu turet zem nepartrauktas DROSIBAS DIENESTU uzraudzibas. Vins ir bistamaks par Lindermani, Girsu un parejiem pretvalstiski noskanotajiem !!! JO VINS IR NOSLEPIES ZEM LATVIETISKAS AREJAS CAULAS !!!!! NEKADA ZINA NELAUT VINAM KAUTKO MACIT AUGSTSKOLA !!! SOREIZ TOMER NEDZESIET MANU KOMENTARU

 2. Cien. OJĀRA kungs!!! VIŅŠ SEVI PAR VAINĪGU LATVIJAS EKONOMIKAS SAGRAUŠANĀ UN LAUKU IZPUTINĀŠANĀ NEUZSKATA!!! Ja šim cilvēkam būtu KAUNS UN GODS, viņš nelīstu visur iekšā, kur durvis pavirus… Gimenē ieaudzina KAUNA UN GODA JĒGU….

 3. … Piemirsas pajautat, vai pirmais ‘guest lecturer’ kursam bus musu pasu Ventspilnieks … vai ne .. jo tas cilveks ir ar labu izpratni par Karaliskas apvienibas/ Londonas pilsetas finansialo un ar to ciesi saistito tieslietu sistemu …

 4. … Pec lekcijam, krodzinos, vai nakts apmeklejumos, un privatas lekcijas, ‘istajiem’, tiks nodots padoms par finansesanas aktualitatem, ka isti iegut finansejumu savam lietam, un kur … !

  … Ne jau visi Bezabrenes biznes seisteri un banku parvaldnieki vareja: apmeklet Vines zinosos, pirms vel kads parastais letins nojauta par Primakova attistibas modeliem Baltija …; studet Vacijas banku sistemu; brinumaini klut par ES parstavi no Bezabrenes u.t.t.

  … Tiesam, izradas ka ir kads lektors ar piedzivojumiem visas skalas … un kontaktiem visur … !

  … Tiesam .. dzives gajiena kalngala sasniegums – klut par apbrinotu tautas viedo … !

  … Studentini lauzis durvis, lai tiktu lekcijas, kas vienreizigi dos biznis iesaksanas un finansesanas zinibas ar/ no specialas etikas un morales viedokla … !!!

 5. padalīsies arī ar citiem no plānu komitejas pārplānotajiem krievu naudas vagoniem?

 6. LA redakcija, pasniegt lekcijas nevar. Tās var tikai lasīt par attiecīgu tēmu.

 7. cik gudrs latīš, prot runāt tikai ingliš, vietējo mātes, reņģu ēdāju, valodu aizmirsis, nu īsts švaukstē gudmens

 8. cik gudrs latīš, prot runāt tikai ingliš, vietējo mātes, reņģu ēdāju, valodu aizmirsis, nu īsts švaukstē gudmens

 9. Labak ej metinat tas savas “Godmana krasninas” un saspiedies ciesak “Ka pingvini” ar saviem LV izzadzejiem.

 10. Kad vadīja raidījumu Atbildēt

  radio SWH par popšiem, tad ar angļu valodu gāja švaki, tagad samācījies?

 11. Neaizmirsti pastastīt pēc kā pavēles sagrāvi Latvijas ekonomiju un izputināji laukus.

 12. Ko sis demagogs var skaidru teikt un vel macit?

 13. iviņ ! Tev par maz ir iekampts?no tavas roka iebarotos ir viss ,kas tagad Latvijā ir noticis, vai tiešam tev un šķēlem ir par maz , lai dejotu uz miruso kapiem? atceries ka daliji naudinū ,sanemto no man -tes Krūmina par izzagto krāsmetalu no Latvijas kapiem?

 14. Ir par ko stāstīt Atbildēt

  Vai stāstīs par shēmām kā izzaga LV?
  Vai atceries kā Samsung vēlējās nopirkt VEFu, kur 10 000 bija darbavietas? bet kā paprasīji otkatu, tā ārzemniekiem zuda vēlme krāmēties ar trulajiem LV mūļiem! kuriem interesēja tikai sava(!!!) kabata!
  Abi ar ģēgeri dauzījās pa rajoniem, lai likvidētukopsaimniecības un nu laukos vējš svilpo. Pa kādam zemniekam vēl ir, bet tā…
  Vai stāstīs par to, kā varonīgi čurāja pagaldē, kad bija barikādes un pučs?

 15. Ko tas mūdzis var pasniegt? Garderobē kalašas! Zagļiem Latvānijā ļauj lekcijas lasīt?

 16. Tas varētu būt uzjautrinoši.

 17. Tāds tādu atrod!

 18. Ivar, es un mani čomi ļoti gribētu atkal dzirdēt tavu “rokmūzikas skolu” kādā radio; taču par ekonomiku labāk ļauj parunāt kādam jaunākam un gudrākam …

 19. Atrada sevi, padalīsies ar saviem biznesa noslēpumiem…

 20. Ak kungs, kāds murgs! Kas notiek Latvijā? Kas notiek ar sabiedrību?

Draugiem Facebook Twitter Google+