Mobilā versija
-1.7°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Ekspresizstādē varēs apskatīt Singajevskas kostīmus, piemiņas lietas un dokumentus

Foto: LETAFoto: LETA

Otrdien, 28. aprīlī, plkst. 14 Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā atklās izcilās un neatkārtojamās aktrises Veras Singajevskas (1923-2014) piemiņas ekspresizstādi, pavēstīja muzeja vadītājs Jānis Siliņš.

Skatītāji varēs iepazīties ar dažādiem mākslinieces arhīva materiāliem, kurus Teātra muzejam dāvina viņas dēls aktieris Gundars Āboliņš, kurš sarīkojumā arī komentēs atsevišķus aktrises pierakstus un dokumentus.

“Apmeklētāji varēs tuvplānā skatīt Karlsona kostīmu, fotoattēlus, dokumentus, apbalvojumus, rokrakstus, mākslas darbus. Par katru no šiem materiāliem saglabājies skaists stāsts, kas ļauj dziļāk ielūkoties skatuves tēlu tapšanas procesā, aktrises attieksmē pret mākslu, savu ģimeni, draugiem, partneriem, skatītājiem,” stāsta Siliņš.

Pievienot komentāru

Strīdā par Laikmetīgās mākslas muzeju no KM piedzen 652 335 eiro (1)Augstākās tiesas (AT) Civillietu tiesu palāta par labu SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums" no Kultūras ministrijas (KM) piedzina 652 335 eiro saistībā ar Laikmetīgās mākslas muzeja projektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+