×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. marts, 2012
Drukāt

Eksprezidentam Zatleram meklēs 200 kvadrātmetru plašu dzīvokli

zatleris2

Bijušajam Valsts prezidentam Valdim Zatleram (attēlā) tiks meklēts 180 līdz 250 kvadrātmetru plašs dzīvoklis Rīgas centrā, liecina speciāli izveidotās komisijas eksprezidenta dzīvesvietas izvēlei apstiprinātās prasības meklējamajam nekustamajam īpašumam.

Ēkai, kurā atradīsies dzīvoklis, jābūt no mūra, kāpņu telpai, ēkas fasādei jābūt tehniski un vizuāli labā stāvoklī, un nepieciešama slēdzama kāpņu telpa. Ja dzīvoklis atrodas ceturtajā stāvā un augstāk, mājā obligāti nepieciešams lifts. Dzīvoklim jābūt piemērotam tūlītējai dzīvošanai, ar četrām līdz piecām istabām, kā arī jābūt iebūvētai virtuves iekārtai. Dzīvoklis tiks meklēts Rīgas klusajā centrā un Vecrīgā.

“Šādas platības dzīvokļiem Rīgas centrā vai klusajā centrā patlaban vidējā pārdošanas cena svārstās starp 3300 un 3800 eiro (2310 līdz 2660 lati) kvadrātmetrā. Protams, ar nosacījumu, ka arī visa ēka, ne tikai dzīvoklis, ir renovēta un teicamā stāvoklī,” biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja nekustamo īpašumu kompānijas “Latio” dzīvokļu un savrupmāju tirdzniecības nodaļas vadītāja Vija Gailīte.

Viņa piebilda, ka iespējamas arī atkāpes no nosauktajām cenas robežām, jo tas ir atkarīgs no daudzām niansēm – gan no atrašanās vietas, jo arī centrā un klusajā centrā ir labas un sliktas vietas, tāpat atkāpes var būt arī atkarībā no iebūvētā aprīkojuma – ja tā ir ļoti ekskluzīva virtuves tehnika un santehnika, tad cena var būt augstāka.

Valsts prezidenta Andra Bērziņs preses sekretāre Līga Krapāne aģentūru LETA informēja, ka minimālās prasības nekustamajam īpašumam pirms apstiprināšanas tikušas nosūtītas Zatleram, kurš par tām nav sniedzis ne iebildumus, ne priekšlikumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+