Latvijā
Politika

Eksprezidents Bērziņš startēs vēlēšanās Rīgā 16

Andris Bērziņš, bijušais Valsts prezidents. Foto – Karīna Miezāja

Eksprezidents Andris Bērziņš startēs vēlēšanās Rīgā, ziņo Latvijas Televīzija. Viņam ZZS sarakstā esot otrais numurs. ZZS pašvaldību deputātu kandidātu sarakstu Centrālajā vēlēšanu komisijā plāno iesniegt piektdien.

Pēc “Panorāmas” norādītā, A. Bērziņš devis savu piekrišanu kandidēšanai un plānots, ka partija savu sarakstu iesniegs piektdien.

“Šādu lēmumu pieņēmu, jo vēlos dalīties ar savu iegūto pieredzi tautsaimniecībā, ekonomikā un politikā. Kā bijušais Latvijas Valsts prezidents esmu gatavs ieguldīt visas savas zināšanas, lai Rīga būtu ne vien Baltijas valstu centrs ģeogrāfiski, bet arī raugoties no finanšu, kultūras un politikas rakursa. ZZS esmu izvēlējies, jo man vienmēr ir bijusi sapratne par šī politiskā spēka idejām un uzskatiem, proti, ka katram no mums ir jābūt saimniekam savā zemē. ZZS šobrīd ir vadošais spēks valdībā, un ar savu ieguldījumu palīdzēšu to attīstīt,” norāda A.Bērziņš.

Pirmais numurs sarakstā būs Armandam Krauzem, kurš ir arī ZZS Rīgas mēra amata kandidāts.

Andris Bērziņš bija Latvijas Valsts prezidents no 2011. līdz 2015.gadam. Pirms prezidentūras viņš bija Saeimas deputāts.

Pašvaldību vēlēšanas notiks 3.jūnijā.

LA.lv