×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2017
Drukāt

Eksprezidents Bērziņš startēs vēlēšanās Rīgā (26)

Andris Bērziņš, bijušais Valsts prezidents. Foto - Karīna MiezājaAndris Bērziņš, bijušais Valsts prezidents. Foto - Karīna Miezāja

Eksprezidents Andris Bērziņš startēs vēlēšanās Rīgā, ziņo Latvijas Televīzija. Viņam ZZS sarakstā esot otrais numurs. ZZS pašvaldību deputātu kandidātu sarakstu Centrālajā vēlēšanu komisijā plāno iesniegt piektdien.

Pēc “Panorāmas” norādītā, A. Bērziņš devis savu piekrišanu kandidēšanai un plānots, ka partija savu sarakstu iesniegs piektdien.

“Šādu lēmumu pieņēmu, jo vēlos dalīties ar savu iegūto pieredzi tautsaimniecībā, ekonomikā un politikā. Kā bijušais Latvijas Valsts prezidents esmu gatavs ieguldīt visas savas zināšanas, lai Rīga būtu ne vien Baltijas valstu centrs ģeogrāfiski, bet arī raugoties no finanšu, kultūras un politikas rakursa. ZZS esmu izvēlējies, jo man vienmēr ir bijusi sapratne par šī politiskā spēka idejām un uzskatiem, proti, ka katram no mums ir jābūt saimniekam savā zemē. ZZS šobrīd ir vadošais spēks valdībā, un ar savu ieguldījumu palīdzēšu to attīstīt,” norāda A.Bērziņš.

Pirmais numurs sarakstā būs Armandam Krauzem, kurš ir arī ZZS Rīgas mēra amata kandidāts.

Andris Bērziņš bija Latvijas Valsts prezidents no 2011. līdz 2015.gadam. Pirms prezidentūras viņš bija Saeimas deputāts.

Pašvaldību vēlēšanas notiks 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Labs kandidāts būtu cilvēks, kas saprot valsts, pilsētas vadīšanas principus, kā arī orientējas ekonomikā. Cilvēks ,kas pārcilā naudu bankā un neko paliekošu nav atstājis 4 gadus sabijis par Latvijas prezidentu neko paliekošu neatstās arī Rīgas mēra amatā. Piedevām ZZS ir galīgi degradēta partija , kas saņēmusies naudas no lemberga, iespējams arī tiks koriģēta no Latvijas komunistu, kā arī no lemberga

 2. Nu viņš ir jocīgs cilvēks, nenopietns. Viņam nav pieredzes ne tautsaimniecībā, ne ekonomikā, ne politikā. Viņš prasts “mužiks”, prasts latvietis, nu, normāls, bet nekam nederīgs kaut kādam vadošama amatam.
  Viņš varētu būt derīgs liellopu fermas vadītājs, bet ne kolhoza direktors. Bankā strādāja – kas no tā. Pie mums geogrāfi strādā par Būvinspekcijas vadītājiem, skolotāji par ministru prezidentiem, students – par zinātnes un izglītības ministru bija. Vēl traģiskāk kā okupācijas laikā. Tur vismaz bija jāiet partijas skolā.

  Netaisiet “duraku valsti”|.

 3. ja nebalsosiet par mani dabūsiet pamuti…….

 4. vai tas, ka B’erzi’n’s tais’as kandid’et R’igas domes v’el’e’san’as ir k’ads apr’i’la joks? uz ko ZZS cer?

 5. es balsosu par Berzinu.Vienreizeji gudrs pazemigs un vienkars cilveks un ieteiksu ari to saviem draugiem un pazinam

 6. Rāda, ko māk. Jau Kapu tramvajs parādīja, zemnieku solījumu būtību. Finanšu ministre nedeva ~3700000 Lielo Kapu teritorijas pārpirkšanai, kaut A.Krauze sacīja, ka nepiekritīs Kapu tramvajam. Ministri, premjers un visa ZZS ne vārda neiebilda, ka tautas tēvu kapa vietas nonāk to cilvēku rokās, kuri necienīgi izturas pret mums svētām lietām.

 7. Iesim uz priekšu vai atkārtosimies??

 8. zili zaļi sarkans gals Atbildēt

  Bērziņš varētu būt labs kandidāts. Jo Bērziņš jau ir ticis pie siles un viņam, cerams, pietiek. Tādēļ Bērziņam atliks vairāk laika padomāt par citiem, ja vien šiverīgumu nepārmāks vecišķs snaudiens …

 9. 1.aprīlis šogad divas reizes?

 10. Vai kāds tiešām par šo prasto, veco komūnistu balsos?

 11. Vakar zinātnieks un pētnieks,
  Šodien nabagmājas sētnieks,
  Tik dēļ jums, daiļās dāmas, dēl jums…

 12. Grieziet ceļu – putni, zvēri….
  Jānotrauš putekļi un uz priekšu:)

 13. ir forši! Jācer, ka līdz ar to ZZS Rīgas Domē netiks!

 14. pēc prezidenta par sētnieku... Atbildēt

  vai nu kādiem ļoti vajadzīgs idiots,
  vai vienkārši prātiņš plāns…
  It īpaši, ja pašam “денег куры не клюют”.

 15. Vecie komunisti grib stiprināt sasnas komunistus un komjauniešus , Ušakova pozīcijas Rīgas domē. Nu nekādi vecie pindosi negrib atkāpties. Ja Katvītis no GAzproma nebūtu Latvijas gāzē viņš noteikti arī kandidētu Rīgas domē, jo viņam ir liels atbalsts no Putina, jau visai sen. Atcerieties tikšanos Maskavā ar Putinu, vienīgajam no visiem dalībniekiem Kalvitim garām ejot Putins pasniedza roku, kas pārējiem bija liels izbrīns. Par ko tāda labvēlība?

 16. Sen tie rīdzinieki nav sisti . Lai nu kā, bet es balsošu PAR.

 17. ZZS labs gājiens, gudri un viltīgi.

 18. ZZS tak neviens nebalsos. Tur visi siziki.

 19. Neticami, tā parasti eksprezidenti nerīkojas.

 20. realas sausmas- nozelojama valsts//vienotiba- nacionali- zemnieki- / NU TAGAD VEL JATIEK IZLAUPIT RIGU///maitas

 21. pa purnu gribat!?

 22. ko šitas vecais onkuls vēl grib,būtu tupējis savā lauku īpašumā kuru izkrāpa no valsts!!!
  nedomāju,ka Z,SC.Vienotībai var būt kādas izredzes!!!

 23. laiks tākā mājas būtu sēdēt………..

Draugiem Facebook Twitter Google+