×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. augusts, 2015
Drukāt

Eksprezidents Zatlers: Šlesera apgalvojumi ir pāragri (3)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ekspolitiķa Ainara Šlesera, kuram tā dēvētās oligarhu lietas ietvaros piemērots aizdomās turētā statuss, apgalvojumi ir pāragri, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” trešdien viedokli pauda eksprezidents Valdis Zatlers.

“Tas, ka tika paziņots, ka viņš ir aizdomās turētā statusā, tā ir lietas virzība kaut kādā virzienā. Tā kā apgalvojumi tādi pāragri,” izteicas eksprezidents, kurš savas prezidentūras laikā rosināja 10.Saeimas atlaišanu pēc negatīvā balsojuma parlamentā, ar kuru tiesībsargājošajām iestādēm netika atļauts veikt kratīšanu tolaik deputāta Šlesera dzīvesvietā.

Vienlaikus Zatlers norādīja, ka procesi ir gari, bet tie vienmēr beidzas ar konkrētu rezultātu – vai nu tiec apsūdzēts vai lieta izbeigta. “Tas vēl nav noticis. Grūti pateikt, ko gribēja pateikt Šlesera kungs vakardienas intervijā, kam pievērst uzmanību, vai no kā novērst uzmanību, jo tas notika piecas sešas dienas pēc šī fakta, par ko tad šajās dienās Šlesera kungs domāja,” jautāja Zatlers.

Jau ziņots, ka Šlesers otrdien sasauca preses konferenci un informēja, ka 5.augustā viņam izvirzītas apsūdzības un noteikts aizdomās turētā statuss, tomēr apsūdzības, pēc viņa teiktā, ir “baltiem diegiem šūtas”. Viņaprāt, sabiedrība gaida atbildes, kas ar šo lietu notiek, tomēr viņam nav bijušas tiesības par notiekošu publiski runāt, un arī šobrīd viņš drīkst atklāt tikai dažas lietas.

“Tā ir lieta baltiem diegiem šūta, ka tā ir totāla izgāšanas – principā “oligarhu lietas” izgāšanās. Lietās, kur man pārmet, vairs nav ne kukuļdošanas, ne kukuļņemšanas, ne noziedzīgu līdzekļu legalizēšana, ne dienesta stāvokla ļaunprātīgas izmantošanas. Netiek runāts par zaudējumiem valstī, nav cietušo,” klāstīja Šlesers.

Viņam neesot zināms, vai lietā aizdomās turētā statuss piemērots vēl kādai personai.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka KNAB 2011.gada maijā ierosināja kriminālprocesu par vairākiem amata noziegumiem – kukuļņemšanu, kukuļdošanu, noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un valsts amatpersonām likumā noteikto ierobežojumu pārkāpšanu, kā ietvaros notika kratīšanas. Lietā tobrīd bija iesaistīti 26 uzņēmumi un 11 personas, no kurām sešas tolaik bija amatpersonas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tas, ka šī prastā, tik ļoti uzkrītoši mazinteliģentā, uz mafiozu dzīves stilu tendētā persona tik ilgu laiku spējusi būt gandrīz vai pašā spicē, neko labu neliecina par latviešu tautu, kura šāda tipa darboņus ieceļ saulītē. Tāpat kā Lembergu.

  2. Valdis Freimantāls saka. Šlesers kļūs par tautas varoni, ja pacels 1993.gada 18.februāra nakts

    nozieguma plīvuru – Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu un viltus biedrības uzmahinēšanu komunistu un čekistu personīgajām vajadzībām!
    22 gadu politbandītu saimniekošana MĀMUĻĀ ir Latvijas traģēdija!

  3. Nožēlojami,Šleser!. Jūsu oligarhu kompānija jau tāpēc tāda ir,ka ar lielu naudu spējat bruģēt sev ceļu un melnu pataisīt par baltu. Nu gluži bijušās kompartijas ideoloģijas stilā,domā vienu,runā otru,bet dara pavisam citu. Tikai naivs cilvēciņš vai oligarhiskie kolēģi ticēs tam,ko runā Šlesera mēle!

Draugiem Facebook Twitter Google+