×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. jūnijs, 2012
Drukāt

Ekumēniskā dievkalpojumā aizlūgs par stiprām ģimenēm un tikumīgu sabiedrību

katedrale

Šodien plkst.14 Rīgas Sv.Jēkaba katedrālē notiks ekumenisks dievkalpojums par to, lai Latvijā būtu stipras ģimenes un tikumīga sabiedrība. Tāpat tiks aizlūgts par valdību un Saeimu, lai Dievs dod tai spēku pieņemt un nosargāt tādus likumus, kas aizsargā ģimeni kā vērtību.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Romas katoļu baznīcas informācijas centrā, dievkalpojumā īsas uzrunas teiks Latvijas Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Latvijas Romas katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujats, Latvijas Pareizticīgās baznīcas priesteris Jānis Dravants, baptistu mācītājs Jānis Eisāns, pārstāvis no Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas, 8. un 9.Saeimas deputāte Inta Feldmane, asociācijas “Ģimene” valdes priekšsēdētāja Ilona Bremze.

“Aicinu ticīgos lūgties par cilvēkiem, kas dosies praida gājienā un kuriem ir homoseksuāla orientācija, lai mūsu valsts iedzīvotāji izturētos pret viņiem ar cieņu un līdzjūtību. Vienlaikus aicinu lūgties par visu mūsu tautu, lai tajā nostiprinās izpratne, ka homoseksuālisma propaganda un praktizēšana no morāles un demogrāfijas skatupunkta nav attaisnojama un ka sabiedrības pamats ir vīrieša un sievietes mīlestībā veidota savienība, kas atvērta jaunai dzīvībai – bērniem,” aicina Rīgas arhibīskaps-metropolīts Stankevičs.

Dievkalpojuma audio pārraide tiešraidē notiks Latvijas Kristīgā radio mājaslapā. Bet tiešraides video pārraide tiks nodrošināta uz sekojošām mājaslapām: “www.aprinkis.lv”, “www.nra.lv”, “www.la.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+