×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Otrdiena, 14. augusts, 2018
21. aprīlis, 2018
Drukāt

Elbakjana atklāsme: kultūra mums ar krieviem daudz tuvāka, ar rietumiem tālāka (114)

Foto: LETAFoto: LETA

Viesojoties RīgaTV 24 raidījumā “TOP5”, ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans atklāja, ka viņam sociālajā tīklā Facebook sūtījis ziņas un draudējis kāds amerikāņu karavīrs.

Elbakjans skaidroja, ka ziņu sūtītājs ir kāds karavīrs, kurš ir attiecībās ar viņa bērnu māti: “Manu bērnu mātei šobrīd ir attiecības ar bijušo amerikāņu karavīru. Es vienkārši skatos, kādas ziņas viņš man sūta, ko viņš man raksta Facebook. Varbūt priekš amerikāņiem tās nav stulbības, bet man, to lasot, rodas milzīgas bažas par to, ja, nedod Dievs, tiešām viņiem izdodas izveidot ģimeni un ja maniem bērniem būtu jāaug kaut minūti kopā tādā idejā vai domā.”

Elbakjans arī apstiprināja, ka ziņas saturējušas draudus, tomēr viņu vairāk uztraucot tieši šādas attieksmes izplatīšana Latvijā. “Draud, protams, ka draud. Ir gan draudi, gan viss pārējais. Bet es pārdzīvošu tos draudus. Es vairāk uztraucos par to kultūru un attieksmi, jo es nevaru iedomāties, ka kāds no man pazīstamiem latviešu vai krievu čaļiem varētu atļauties otram nepazīstamam cilvēkam kaut ko tādu rakstīt,” viņš sacīja.

Elbakjans norādīja, ka latviešiem un amerikāņiem ir pārāk atšķirīgas kultūras, kas ietekmē viņu uzvedību un attieksmi. “Tā kultūra mums ar krieviem tomēr ir daudz tuvāka, ar rietumiem viņa ir daudz tālāka. Tajā brīdī, kad viņi ierodas šeit, viņiem vispār liekas, ka mēs esam no koka tikko nokāpuši,” pauda Elbakjans.

Kultūru atšķirības varot novērot arī Ādažos: “Iebraucot Ādažos un redzot, ko izpilda amerikāņu karavīri, dzīvojot tur… Tur vajag aizbraukt un uztaisīt sižetu par to. Vajag paskatīties, kā veidojas viņu attiecības ar vietējiem, vajag paskatīties, vidēji cik latviešu sievietēm viens amerikānis uzraksta ziņas.”

Pievienot komentāru

Komentāri (114)

 1. Vienkārši Uldis! Atbildēt

  Malacis Raimi! Pasaki acīs visiem šiem “pakaļpiedziņas kultūras” aizstāvjiem ko mēs domājam par viņu saimniekiem! Protams, ka mums daudz tuvāka un izprotamāka ir kaimiņu kultūra, humors, dzīves izpratne utt. Mēs neatbalstām Kārlīšu pārvēršanu par Karlīnām, idiotiskos “torte sejā” jokus, bārdainu deģenerātu uzvaru dziesmu konkursos utt, utjp.
  Turies Raimond, tagad daudzi tūdaliņu Tev mēģinās gāzt samazgas uz galvas, jo tāpat kā viņu saimnieki, neko citu jau viņi neprot!

 2. Aleksandra Kutuzova Atbildēt

  Kam mums? Nav pamanijis, ka ari te dzivo loti dazadi cilveki. Ja vinam tuvaka ar krieviju, uz prieksu, neviens neliedz. Kapec uzreiz jastabule, ka ta ir visiem. Paskaties uz savam “kulturas” izpausmem, tas nu noteikti krievijai ir looooti tuvas.

 3. Bez šaubām A. Gapoņenko Ēlbakjanam pilnīgi piekrīt. Kas man vairāk tomēr interesē, ir ko LA grib panākt publicējot šitās muļķības?

 4. Popularizējot rietumu kultūru “Gheto games” Raimis tomēr vairāk nosliecas uz rubliem! Bijušās draudzenes , bijušais ASV karavīrs viņam draudot! 😀 Smieklīga pasaciņa ar centieniem nomelnot sabiedroto karavīrus! Čalim laikam prasās ar kirza zābaku pa ….

 5. Izskatās, ka šim biedram gribētos, lai mūsu vērtības būtu tuvākas austrumiem. Latvija ir, bija un būs Rietumeiropas valsts. Ja ir draudi, tad parasti vēršas policijā. Pretējā gadījumā, runāt par draudiem, bet neko nedarīt, ir vai nu gļēvulība vai apmelošana

 6. Nav nekādas vajadzības mētāties ar terminiem “rusofobs”,” ņe- rusofobs”, “fašists”, “ņe- fašists. Viss ir vienkāršāk.
  Runa būtībā ir par IDENTIFICĒŠANOS ar grupu, šinī gadījumā ar tiem krieviem, kuri te ieradušies okupācijas un masveida rusifikācijas rezultātā.
  Identifikācija noris divos līmeņos: – kognitīvajā jeb zināšanu līmenī. Piemēram, es zinu, kā viņi šeit ieradās, izdzenot latviešus no dzīvokļiem, tur ieviešot savu kārtību, kā izturējās uz ielas un citur un tā jpr. un emocionālajā līmenī. Piemēram, no rīta visu šo aizmirstot un mīlestībā pret visu pasauli izejot uz ielas, es redzu, kā rupji lamājoties svešvalodā, kāds lāčo pa mūsu apsaimniekotāja nesen iesēto zālāju un tas manī izraisa negatīvas emocijas,
  Tie, kuri sevi ir identificējuši ar krievu sociālo kultūru vai nu nezina/ negrib zināt vai ir aizmirsuši, kā viss bija un/vai arī izmīdīts zālājs viņus emocionāli neaizskar.

  • Izskatās Sarma, ka arī Jūs esat pag.g.s. relikts! Cik var gauzties par pagātni? Ir jādzīvo nākotnei, kopā ar krievvalodīgajiem jāveido Latvija un viņas ekonomika ne jāklukst kā perētājvistai un jānaidojās ar mūsu līdzcilvēkiem! Tādu okupantu u.c. jūsu iedomu “briesmoņu” Latvijā sen praktiski vairs nav! Šiet un tagad ir Latvijā dzimuši un Latvijai piederīgi cittautieši kuri ir mūs sabiedrības daļa un kuriem ir pilnīgi tādas pat tiesības kā man un kā Jums, “titulētajai zilo asiņu” īpašniecei!

 7. No stāsta izriet, ka pats Elbakjans nav no augstajiem plauktiem. Viduvēja, lai neteiktu zema izglītotība, tādēl arī šādi piezemēti spriedumi. Vispār no malas izskatās ļoti slikti. Diemžēl.

 8. Nosaukt kāda neadekvāta rīcību par rietumu kultūru un pretstatīt tai kultūru kas latviešiem iemācījusi dzert, zagt un melot ir domāšana, kurai nepieciešams psihiatra izvērtējums.

 9. Baigā sāpe: kāds cits iekārojis viņa bērna māti!
  Kas tad bija vainas, kāpēc vairs neesat kopā? Vai tik pats esi mācējis būt tik saprotošs, uzmanīgs un mīļš, kā šis jaunais draugs? Varbūt ierunājās greizsirdība?
  Kā suns uz siena kaudzes: ja nav man, lai nav nevienam!

 10. Uh kā naciksteļi un rusofobi trako! Atbildēt

  Tomēr jāpiekrīt Sarmai prieks, ka liela daļa ir loģiski domājoši ļautiņi kuriem nav akls naids pret mūsu kaimiņiem. Par tādiem komentāriem tiešām prieks!

 11. Jūsu komentāri ir lieliski,Mjā!

  Rakstu vēlreiz, jo iepriekšējais vērtējums nonāca ne tur, kur vajadzēja.

 12. Tā kultūra ir uztaisīt bērnus un tad māti un viņus pamest? Vai sist māti, lai tā pati aiziet prom?

 13. Šitas zemcilvēks nemaz nav latvietis

 14. Kas kuram tuvāk ,Elbakjanam sēmenes,b…., dumjūdens, rupjība,nekaunība,necieņa,un viss pārejais Ak jā, arī vērgu dvēselīte….

 15. jebalkjans sagājis greblī .

  • skatos esat inteliģences etalons! Domāju Jums vajag nobaudīt vēl vienu 9%-go un tad izteikt savu viedokli par “nekulturālajiem krieviem”.

 16. Elbakjan, runājiet par sevi. Tā arī sakiet – man, Elbakjanam, ir daudz vairāk kopīgā ar krieviem, nekā ar eiropiešiem vai amerikāniem. Nevajag vispārināt un attiecināt savu pasaules uztveri uz visiem latviešiem. Tā starp citu arī ir viena īsti krieviska iezīme – primitīvi vispārināt un balstoties uz šiem vispārinājumiem veidot stereotipus un karināt birkas. Tā kā šajā ziņā piekrītu, jums daudz vairāk kopīgā ar krieviem, kā ar amerikāņiem, kuri ir audzināti cieņā pret jebkuru indivīduālu personību.

  • Iedomības kalngals! Atbildēt

   Ja Jums krievu kultūra nav tuva, tātad pēc Jūsu domām nevienam latvietim tā nav tuva? Man piemēram ir ļoti tuva un zinu milzum daudz latviešus kuri domā līdzīgi Raimondam! Vai pēc Jūsu domām mums nav tiesību izteikties un tādēļ Elbakjana kungs nedrīkst teikt “mums”?!!! Vai gadijumā neesat pārāk iedomīgs un sevi nevērtējat pārāk augstu?!!!

   • to Iedomības kalngals Atbildēt

    Visiem normāliem latviešiem krievu aziātu kultūra nav tuva. Elbakjans nemaz nav latvietis. pa purnu!

   • Lol. Elbakjana kungs? Nu. Tu sasmīdināji. Elbakjans man drīzāk atgādina primātu. Homo soveticus ar uzsvaru uz homo.

    • Gribētos redzēt, kā šie dīvānā elpotāji-tastatūras klabinātāji, kuri piesola Raimondam “pa purnu” un zākā par homo, satiekot viņu, atkārtotu šos vārdus aci pret aci! 😀 Kaut laikam negribētu gan tur būt klāt, traki jau smirdētu piekrāmētās bikšeles! 😀

  • Lieliski, Mjā!

 17. Kāda Elbakjanam jēga par kultūru?

 18. Atklāsme- uz leju jau slīd vieglāk.

 19. “Viss kas viņu interesē vai latviešu sievietes neguļ ar amerikāņu zaldātiem 🙂 Sviets!Visi viņa izteikumi ir tikai fons-mačo lietas”.
  Lai arī paradoksāls, taču iespējams motīvs.
  Ja būtu otrādi un vīrs aizietu pie amerikānietes, tad teiktu, ka visas amerikānietes ir maitas. Un ja vēl saskatās kremļa propagandu par briesmīgajiem amerikāņu karavīriem…

 20. krievu "intaliģence" Atbildēt

  “Līdz krievu intaliģences līmenim rietumiem vēl augt un augt”

  Es gan nezinu, ko domājāt ar vārdu “intaliģence”, bet diez vai tad, kad krievi uz ielas bļaustās un lamājās, tad no viņu mutēm tīrā Puškina poēzija plūst, picu pārvadātājus piekauj un veikalus apzog, spļaudās un citādi izpaužas, citējot fragmentus no ,mazākais, Dostojevska utt.
  Protams, ne pilnīgi visi sabraukušie tādi ir.
  Galu galā, tā ir katra paša izvēle, kam sevi pielīdzināt – mongoļu-tatāru vai eiropeiskajai tradīcijai
  P.S. Es gan nezinu, kā krievu kultūrai tuvie skaidrotu to, ka latvieši izbrauc uz Eiropu, nevis uz Krieviju, kuras kultūru par latviešiem tuvu pasludinājis Elbokjans.

  • patīk ja spriež par lietām kuras nepārzin! Atbildēt

   Brauc, brauc uz Krieviju, gan strādāt, gan atpūsties, gan mācīties. Pats pazīstu daudzus kuri brauc uz Krieviju strādāt, gan parasti celtnieki, gan cilvēki ar augstāko izglītību, tiesa pēc aizokeānistu sarīkotās agresijas un ekonomiskā uzbrukuma mazāk jo kursa dēļ vairs tik labi nevar nopelnīt. Ekskursijas uz krievzemi notiek regulāri, piemēram uz St. Pēterburgu, ar prāmi, var braukt bez vīzas. Tāpat daudz mākslinieku brauc uzstāties, brauc mācīties…, tā kā viss notiek, vienkārši šajā izformācijas bloķēšanas karā par to aizliedz skaļi runāt! Pats arī šogad esmu ieplānojis, pēc 30 gadu pārtraukuma apciemot skaisto St.Pēterburgu un Velikij Novgorodu!

   • Neaizmirsti apciemot Vorkutu,Lielos Sīpolus un Muhosransku!

    • Ja būtu iespēja un līdzekļi labprāt aizbrauktu uz Komi. Vectēvs daudz stāstija par izsūtījumā pavadītajiem gadiem, jaukajiem, izpalīdzīgajiem cilvēkiem, skaisto dabu, zivju pārbagātajām upēm,… Labprāt visu to apskatītu un pacopētu, bet…, gadus trīsdesmit piecus atpakaļ to varētu izdarīt smiedamies, tagad diemžēl nesanāks. Labi ja līdz Zviedrijai vai Somijai var atļauties aizbraukt pacopēt reizi gadā!

   • Nu ttad ekskursijā vai pārcelties pavisam Atbildēt

    ekskursijas uz krievzemi notiek regulāri, piemēram uz St. Pēterburgu, ar prāmi, var braukt bez vīzas

    Aizbraukt ekskursijā un pārcelties uz dzīvi ir divas dažādas lietas.

    Nesamērojams ir tas skaits ar to, kuriem tomēr Eiropa/Amerika tuvāka.
    Vispār nebūtu slikti, ja krievi pārceltos uz Krieviju, nevis NABADZIŅI mocītos Latvijā, VISIEM LABI.

 21. Pilnīga taisnība,lai kā to negribētu atzīt.Neviens krievs ar pliku d… nav pa Rīgu vazājies. Līdz krievu intaliģences līmenim rietumiem vēl augt un augt. Īstie krievi dzīvo Krievijā un tā ir pilnīgi cita tauta un nevajag krievu tautu jaukt ar krievu politiskiem darboņiem. Amerikāņi ir neciešami un tā nav pat tauta, Tramps ir viņu spogulis, vai tāds patīk.

  • Aizbrauc uz Ameriku un tur padzīvo, tur cilvēki ir inteleģenti, laipni, izpalīdzīgi Latvijā līdz tam vēl ir ko augt un kur tad vēl Krievija. Sēdēt uz vietas Latvijā muldēt par ASV ir viegli

   • Kur ir laipni, inteliģenti, izpalīdzīgi cilvēki, Amerikā? Es ir nost! Tad Tu pats draudziņ nekur tālāk par savu ciemu neesi bijis!!! Iedomīgāku un uzpūtīgāku naciju neesmu redzējis! Ja to teiktu par grieķiem vai īriem tad vēl varētu piekrist!

  • Kas tie tādi “īstie krievi”? Un ar ko viņi atšķiras no Latvijas pēckara krieviem? Jūsuprāt, Latvijas pēckara krievi atbrauca uz Latviju no Marsa, nevis no Krievijas? Un kas, jūsuprāt ir Znaroks, kurš ir plaši pazīstams ar savu “kulturālo” uzvedību – īstais krievs, vai neīstais? Piebildīšu, ka viņš ir dzimis Ustjkatavā, miestā Čeļabinskas apgabalā un uz Latviju atbrauca divdesmit gadu vecumā. Tād, kā, viņš ir “īstais” krievs no Krievijas, vai kaut kāds viltotais?

   • dzīvo Krievijā.Ar ko atšķiras Latvijas krievi no īstajiem?To arī pajautā tiem,kuri dzīvo Krievijā.Viņi saka,ka galīgi nesaprotot kā var mūžu nodzīvot Latvijā un nesaprast vietējo valodu-tā arī esot pati pirmā un galvenā atšķirība.Arī tas,kā var dzīvot valstī un ienīst to un tās pamattautu,bet ne par kādu naudu neatgriezties senču zemē,bet censties uzspiest vietējiem savu dzīvesveidu un valodu.Īstie krievi esot pavisam citādi.

 22. Viss kas viņu interesē vai latviešu sievietes neguļ ar amerikāņu zaldātiem 🙂 Sviets!Visi viņa izteikumi ir tikai fons-mačo lietas.

 23. Viņš sakarīgi nespēj izteikties ,kur nu vel spriest!Lai nodarbojas ar sportu-tur daudz prāta nevaja!

 24. Idiots, piedodiet.

 25. Ja Raimonds būtu krievu armijā dienējis, tad nepļurkstētu par kultūras kopību ar krieviem! Man bija darbiņš Ādažos, poligonā, mani tieši priecēja, ka karavīri (visi) neuzvedās kā dzīvnieki, kā armijā, kur es dienēju! Diezgan jau stulbi klausīties tā cilvēka viedokli, kurš pats neaudzina savus bērnus, bet apd*rš amerikāni, kurš to dara viņa vietā!

  • Kas tiesa, tas tiesa Atbildēt

   Padomju armijā nevarēja dienēt vīreļi kuriem patīk nēsāt rozā vešiņu un augstpapēžu kurpītes! Tur puikas izveidojās par vīriešiem! Kaut bija arī tādi kas atnāca dienēt kā memmīši un tādi arī palika līdz dienesta beigām! 😀
   Visa cieņa Raimondam kurš nekautrējās teikt patiesību par aizokeāna algotņu varzu!

 26. … Elbakjan, kuros latviesu kulturas pasakumos, vai dziesmu vai deju kopas Tu piedalies … ka Tu vareji savaldzinat latvieti … bet, kamdel, vinu un savus bernus atstumi …. vai tici kam augstakam un godigakam par to kuram Tu dzivo lidzi un slederesanu nosauci par (savu ) kulturu …

  … Man ir ieteikums: kapi atpakal sava koka un dzivo talak lidzi savai dizajai ‘kulturai’, bet nemegini to pat tuvinat no latviesiem patapinato krievu … kur nu vel senai latviesu dzives zinai … no kuras etikas un morales noteikumiem butu jamacas visam kulturam … ari amerikanu … !

  … Ari, ieteicu personigas lietas nejaukt ar kulturu, jo tad palieci smiekligs un nozelojams … ka visi bijusie un neo kolonisti – laimes mekletaji … i no Krievijas, i no Amerikas un parejas pasaules !

 27. Man nesen gadījās dzirdēt kā izcilais bulgāru-krievu kultūras pārstāvis Fiļa Kirkorovs runā pa mobilo.. bauroja pa visu restorānu vienos pī.pī, tur pat znaroks savā lamuvārdu lietošanas meistarībā nobāl..bet rietumu kultūras pārstāvji prot tikai fakoties un šeisoties,vārdu sakot nožēlojami tirliņi salīdzinot ar diženās mongoļtatāru kultūras nesējiem!

  • nevis grafists, bet rasists Atbildēt

   Kas tev jefiņ ir pret mongoļiem-tatāriem un viņu kultūru? Atradies zilo asiņu īpašnieks! Vemt no tādiem gribas!

 28. Mums līdz slāviem ir kā līdz saulei. Esmu laimīga ka tikām vaļā. Redzot viņu rupjību bezkaunību vemt gribās. Kāpēc balti apmetās tik tuvu krieviem

 29. Nū “Eiropas kultūras” faniem varbūt arī nav pieņemama mūsu kaimiņtautu g.s. ilgā draudzība un kopējā kultūra. Cik no vēstures atceros(izņemot Kurzemi) pārējā Latvija, tā īsti, tikai no 1918-1940. g. dzīvoja “bez krieviem”, poļiem, zviedriem un vāciešiem :))
  Jā, un konkrēti es labāk satiekos ar “semočkas grauzošu” krievu, nekā ar pakaļpiedziņas “kulturālo eiropieti”, kura vienīgā interese Latvijā ir vieglas uzvedības meičas un iespēja apčurāt “Mildu”! Ak jā, militāristus vilna arī robeža ar Krieviju!

  • Bija gan krievi, gan poļi, gan vācieši. Kā jau normālā migrācijas/imigrācijas situācijā. Monoetniska valsts nav ne iespējama, ne vajadzīga, ne interesanta.
   Jautājums, kādā skaitā un kādas ideoloģijas rezultātā tie iebrauc. Tas nav salīdzināms ar astronomisko (apzīmējums aizņemts no raidījuma “Atslēgas”)rusifikāciju pēc Hruščova vizītes, kad tika izveidoti veseli rajoni ar šiem iebraucējiem, kuri šeit ieradās, ņemot līdzi visu savu t.s. semočku (kas ir nevainīgākais šīs kultūras izpausmes veids salīdzinājumā ar citiem) kultūru.

 30. Armēņiem tuvāka ir kurdu un turku kultūra, nevis krievu.

 31. Armēņiem tuvāka ir turku un kurdu kultūra, nevis krievu, ko viš mūld.

 32. cik pudi sāls kopā nav apēsti!

  Vai Jūs domājat laikposmu, kad izsūtītie gudrākie un uzņēmīgākie latvieši bija spiesti šo pudu sāls ēst izsūtījuma vietās?
  Vai Jūs domājat to periodu, kad kopīgā sāls ēšana izpaudās kā pierašana pie piečurātiem liftiem, semočkām, rupjām lamām, valsts lietu kārtošanas, kā to dara Krievijā . Ar šiem piemēriem vajadzētu pietikt.
  Tas, ka mēs 50 gadus bijām izolēti no normālās pasaules, nekādā veidā nenozīmē, ka mums būtu sevi jāidentificē ar šeit masveidā iebraukušo krievu t.s. kultūru.
  Diemžēl, dažiem no tā tik grūti tikt vaļā. Ir kam izdodas. Un tādu ir aizvien vairāk. Taču ir tādi, kas lielās ar to, ka pielāgojušies šai kultūrai.

  • Cik ilgi šie pagātnes relikti vaidēs? Ir 21. g.s. pietiek ņaudēt par grūto bērnību, celies un sāc strādāt, attīstīties kaut kā to dara Elbakjans!

   • Vai Jūsu izpratnē attīstīties nozīmē sevi identificēt ar krievu t.s. kultūras izpausmēm. To var izdarīt arī citādi. Piemēram, izglītojoties citā valstī un atgriežoties saprast, cik daudz vēl darāmā, lai no tā murgainā mantojuma atbrīvotos.

  • Nū “eiropas kultūras” faniem varbūt nepatīk mūsu kaimiņtautu draudzība un kopējā

 33. Pilnīgi precīzi! Tik tupu un augstprātīgu ākstu kā aizkeāna deģenerātzemē nav nekur! Par to, ka mēs labāk saprotamies ar krieviem, baltkrieviem, ukraiņien nekā ar azokeānistiem arī saprotams. Kā nekā, cik g.s. nav kopā nodzīvoti un cik pudi sāls kopā nav apēsti! Nu varbūt vienīgi tūdaliņiem- pasaules vazanķiem ir citādi?!:)

 34. Kā, iespējams, daži būs ievērojuši, te nav lielāka Rietumu kultūras cienītājaun pielūdzēja par mani(savulaik par tādiem kā es teica “zemojas Rietumu kultūras priekšā (jaunāki par 45 diez vai sapratīs, ko tagad gribu teikt), un tāpēc man ļoti gribētos, lai Latvija pēc iespējas vairāk līdzinātos Rietumu vai Ziemeļvalstīm. Taču man jāpiekrīt Elbakjanam – latvieši kopumā tiešām ir tuvāki krieviem. Tikai vārda “kultūra” vietā man vairāk gribētos lietot “mentalitāte”, tautas raksturs. Vai sadzīves, paradumu, ikdienas kultūra. Māksla ir pavisam kas cits! Bet, ja runājam par politisko kultūru, tad, diemžēl, Latvijā no Eiropas nav ne smakas – īsts Krievijas aziātiskums,…nu, varbūt mazliet, mazliet mazākā mērā. Misters 20 % un oligarhi nav iedomājami normālā Eiropas valstī!

 35. zaglis.erce ,asinsucejs ,

 36. Nākošais solis, neslēpties un iestāties Saskaņas centrā ja gribēs tikt pie daudz lielākas un vieglākas naudas.
  Blatu un dirsā līšanas kultūra mums ar krieviem daudz tuvāka, ar rietumiem tālāka..

 37. Elbakjans taču ir pilnīgs idiots.
  Viņam pašam ir divu pirkstu piere un prāts

 38. Gņilam nu jau gadu problēmas ar padiršanu! Katru reizi vispirms elbakjans jāizvelk ārā!

 39. Visu cieņu šim jaunietim par to, ko viņš dara savā lauciņā un kā iedvesmo jaunatni, bet tāpēc taču nevajag iedomāties, ka tas dod tiesības citu vārdā izteikt glupus un kategoriskus spriedumus. Nezinu, ko Raimonds saprot ar vārdu “kultūra”, bet pēc publiskās atzīšanās televīzijā, ka nezina, kas ir Viesturs Kairišs, Raimondam spriest par šo tēmu labāk nevajadzētu, kur nu vēl citu vārdā.

 40. Tiešām,krievu večiņas kuras bučo uschakoffa taukaino roķeli elbackjanam ir daudz tuvākas un mīļākas nekā lecīgs,bļaurīgs jenkijs.. sēmuškas arī vairāk imponē nekā popkorns..

  • Tas ir tikai normāli. Ar krieviem esam kaimiņi, var pat teikt brāļu tautas ar senām saknēm! Kas ir jenkiji? Klaidoņu, noziedznieku, slepkavu un vergu pēcteči, kuri iekarojuši, vai ar varu ievesti svešā zemē un kuriem nav savas Dzimtenes! Kas kopīgs latvietim var būt ar šādiem bastardiem?

   • te viens akurāti restaurē sovoka terminus Atbildēt

    Vēl tikai velti krieviem apzīmējumu “lielais brālis”Būs tieši kā no to laiku propagandas materiāliem.
    Lūdzu, runā tikai savā vārdā. Man brāļu tauta ir lietuvieši, nevis tie, kas te sāka tēlot brāļus, tanku aizsegā.

 41. Var lamāties uz Elbakjanu, bet viņa teiktajā ir liela patiesības deva!!!

  • Takš beidziet vienreiz slavēt un publicēt šo ausaiņa pamuļķi…

  • Tie latvieši, kuri pārņēmuši ievazātās “kultūras”izpausmes, saskata kaut kādu saistību ar to. Tie, kuriem nav pieņemama neviena no šīm izpausmēm, tur nekā kopīga nesaskata.

  • Tu ļoti ļoti maldies. Pāķi! Bet tas, ka šis aspekts šķiet patiess, ir tikai un vienīgi mūsu pašu Lattelecom piekoptās krievu tv translēšanas dēļ, slēdz kuru kanālu gribi, viss no Krievijas nācis! Pasaule ir pavisam savādāka, kādu redzam mēs te, jāatver tikai acis, un tā kā es, jānobloķē visi Krievijas kanāli :))

   • Kāds te sakars ar Lattelecom un TV? Atbildēt

    Es TV neskatos jau gadus 10 ja ne vairāk tomēr piekrītu katram Elbakjana vārdam! Malacis, ka nepielien pasaules agresoriem- ekonomiskajiem okupantiem un viņu līdzskrējējiem,bet pasaka atklāti to ko domā ļoti daudzi Latvijas iedzīvotāji!

    • Dumjam putnam dumja dziesma.
     Ar šausmām konstatēju un jau labu laiku, cik kropli palikuši esam pa tiem 50 okupācijas gadiem, ak šausmas, cik kropli mēs latvieši esam . . .

     • Tiešām lēnām kļūstam tādi pajocīgi, sevišķi pēdējos gados! Nu pasaki vienam, kurš normāls cilvēks apries savu tuvāko kaimiņu un skries sveša kunga pavadā kuram šeit ir tikai un vienīgi savtīgas intereses? Atbilde – tikai un vienīgi cilvēks bez prāta, pašcieņas un stingra mugurkaula!

 42. Tā ir ‘lienošā okupācija’

 43. piemērs, kā sports tiek politizēts #ripghetogames #ignore #prodaznajaskura

 44. piemērs, kā sports tiek politizēts #ripghetogames #ignore #prodaznajaskura

 45. piemērs, kā sports tiek politizēts #ripghetogames #ignore #prodaznajaskura

 46. Elbakjanam nevajadzētu runāt par kultūru, visa viņa kultūra sadot kādam pa seju

 47. Nesaprotu ko tie krievu kultūras pielūdzēji te mocās. Krievija tak ir te pat aiz Terehovas pāru stundu brauciena attālimā. Bet nē ziedo savu dzīvi rietumu murgiem. Ak nelaimīgie.

  • Tādēļ, ka te ir mūsu Dzimtene un tādēļ, ka visos laikos esam labi sadzīvojuši ar saviem kaimiņiem un tādi hohmas var ieskrieties, ne jau vini noteiks kur katram dzīvot. Vari uzsprāgt no sava naida un augstprātības un ja tie rietumi tik ļoti patīk, mizo pats uz turieni sēnes lasīt vai podus berzt!

   • Nu tā kā LV ir Nato un ES,tad krievu kultūras piekritējiem būtu tikai loģiski doties uz turieni, kur tā plaukst un zeļ. Un kaut kā tos amerikāņus nemana ne ielās, ne namos, ne mikrorajonos, nedz pieturās, nedz lielveikalos, nedz kāpņu telpās, nedzirdās ne f…ck, ne sh..t, bet gan bļ..x5 un teikuma galā viens parasts vārds, vai no visu teikumu sastāda nah…x3+5 bļ+s…uka un varbūt galā teikumam vārds, kas apzīmē kaut ko reālu.Nezinu, bet kaut kā varu iztikt bez tās “kultūras”.Mani mamma tā nemācīja:):):)Bez koruptīvās un bandītiskās, bratanu, legālo zagļu, zagļu likumā, valsts pārvaldes sistēmas. Un jā, ir sanācis dzīvot gan Amerikā, gan Eiropā,…TUR NAV TĀ.

   • arī uz kuģa vai lidmašīnā,kur tad būs tā jūsu dzimtene?Bet par to labo sadzīvošanu-kā tur savulaik Šeremetjevs ziņoja Pēterim I-Vidzemē vairs nav palikusi neviena dzīva dvēsele,no Rīgas līdz Rēvelei vairs nedzird pat gaili dziedam-kaut kā tā.Patiesībā jau nekas nav mainījies,daudzi,kuriem te esot dzimtene ,tiecas uz to lai būtu iespējams ziņot savam Vadonim kaut ko līdzīgu.Žēl tikai ,ka tās superraķetes nav tik gudras,lai spētu atšķirt vietējos ” fašistus” no pareizajiem putinistiem,pastāv iespējas kļūdīties.

 48. Kāpēc viņš runā visu vārdā, lietojot “mēs”.
  Ir ļoti daudz tādu, kuriem visa tā masveida rusifikācijas rezultātā ieviestā “ķultūra” ir apriebusies. Tas turklāt būtu aizskaroši tiem, kuri koncentrētā veidā ar šo kultūru neizbēgami saskaras ikdienā. Varētu viņu cienīt, ja būtu pateicis: Man krievu kultūra ir tuvāka, jo….

  Ne visiem pieņemam rupja lamāšanās, spļaudīšanās, cita darba necienīšana vai krieviem raksturīgās valsts pārvaldes paņēmieni, kā RD. Sarakstu varētu vēl turpināt.
  Interesanti, kāds ir šā vēstījuma virsuzdevums.
  Visu cieņu “vārds un uzvārds”, kā arī tiem krieviem, kuri domā un rīkojas līdzīgi.

 49. Kāpēc viņš runā visu vārdā, lietojot “mēs”?
  Ir ļoti daudz tādu, kuriem visa tā masveida rusifikācijas rezultātā ieviestā “ķultūra” ir apriebusies. Tas turklāt būtu aizskaroši tiem, kuri koncentrētā veidā ar šo kultūru neizbēgami saskaras ikdienā.
  Varētu viņu cienīt, ja būtu pateicis: Man krievu kultūra ir tuvāka, jo….

  Ne visiem pieņemam rupja lamāšanās, spļaudīšanās, cita darba necienīšana vai krieviem raksturīgās valsts pārvaldes paņēmieni, kā RD. Sarakstu varētu vēl turpināt.
  Interesanti, kāds ir šā vēstījuma virsuzdevums.
  Visu cieņu “vārds un uzvārds”, kā arī tiem krieviem, kuri domā un rīkojas līdzīgi.

 50. Tas ka bijušajai sievai jāizvēlās militārists jau visu pasaka par Elbakjanu.Policistus,karavīrus,apsargus parasti izvēlās sievietes kuru iepriekšējais vīrs ir agresīvs un vēlas būt pasargāta.Krievu kultūra diemžel vairs sen nav Dostojevskis,Čaikovskis-tas ir Abibass,gopņiki un krievu kriminālās kultūras seriāli.

 51. Tas ka bijušajai sievai jāizvēlās militārists jau visu pasaka par Elbakjanu.Policistus,karavīrus,apsargus parasti izvēlās sievietes kuru iepriekšējais vīrs ir agresīvs un vēlas būt pasargāta.Krievu kultūra diemžel vairs sen nav Dostojevskis,Čaikovskis-tas ir Abibass,gopņiki un krievu kriminālās kultūras seriāli.

 52. kāds sakars šim odiozajam tipam ar kultūru? Ko viņš savā aprobežotībā vispār saprot ar šo svešvārdu?

 53. Protams-auto parkojam ne tikai kur neatļauts,bet pat tà ka citiem traucè, piekaujam cilvèku uztaisam selfiju-liekam soc tīklos, par naudu taisam Ušakovam slavas filmu, Getto Games pasākumos gramafonā bērnu priekšā rupji lamājamies… protams ka Elbakjanam krievu kultūra tuvāka. Par laimi man ne.

 54. Spriežot pēc tā kā viņš novieto savu auto tad biezo krievu kultūra viņam ir tuva.

 55. Jebalkjanam tiešām krievu kultūra ir daudz tuvāka: brauc ar lielu džipu, parko, kur ienāk prātā, ja kāds nepatīk, tam samet pa muti – tipisks krievu 90-to gadu bandītelis

 56. “Tajā brīdī, kad viņi ierodas šeit, viņiem vispār liekas, ka mēs esam no koka tikko nokāpuši,” pauda Elbakjans.”
  ————
  Nekā dīvaina, ja jau krievu “kultūra” ir tuvāka.

 57. Autoram visa rietumu pasaule asociējas ar vienu ASV karavīru.. Un trakakais, ka kads ir ar mieru so gudribu publicēt presē..

 58. Debīls puslatvietis…ne grama, no patriotiska latvieša,puskoka lēcējs !Ja Tev krievi tuvāki brauc taču uz turieni dzīvot!

 59. kremlinu murgi

 60. Lai arī kā aprobežotajam un pazemīgajam latvietim tas nepatiktu, bet tam armēnim ir ļoti liela taisnība.
  Kaut vai ja paskatā no vēstures viedokļa (vēsture bija arī pirms 1940.gada).
  Amerikāņu okupācijas ( kas notiek pašlaik ) sekas priekš mūsu tautas būs daudz graujošākas.
  Krievi izsūtīja kopā zem 2000000 cilvēku, mēs paši pateicoties rietumu “tirgus ekonomikai un kultūrai” jau pāri pus miljonam (labākā gadījumā).
  Cilvēki, attaisiet acis un paskatieties, kas notiek apkārt.
  Zombiji var nesatraukties – guliet tālāk.

  • ieteiktu mazāk klausīties kremļa propagandu. Kāda amerikāņu okupācija?!
   Labi, ka ir NATO, citādi Krimas un Donbasa scenārijs jau būtu īstenots.Cilvēki izbrauc, jo ir robežās atvērtas. Cik izbrauktu no padomijas, ja vien tas būtu iespējams.

  • Tavējās civilizācijas pabiras, zemākie primāti, nelieti, noslepkavoja 25% Latvijas iedzīvotāju

  • Tikai krievi to 200000 izsūtīto vietā ” iesūtīja” veselu mlljonu ” savas kultūras nesēju”.Tagadējo izbraukušo vietā pagaidām ir iebraukuši daži simti,ja neskaita vēl joprojām no austrumu puses uzturēšanās atļaujas sapirkušos rietumu kultūras pretiniekus.Amerikāņi nevienu vēl nav iesūtījuši.Bet karavīri šeit atrodas tāpēc,ka esam NATO valsts un tā ir mūsu armija.Sīrija t kā nebūtu Krievijas sastāvā,bet neviens ” patriots” nebrīnās un neapšauba Krievijas armijas atrašanās Sīrijā likumību.

 61. Pretīgs kremlins

 62. Pretīgais kremlins…

 63. Pievērsiet uzmanību: pusei no Kremļa TV propogandistiem uzvārdi beidzas ar “jans”!

 64. Sū.Cauruma apmaksāts ,,patriots,,.

 65. Idioti ir visās tautās,nu kaut vai ,,elu-baku-Jānis….

 66. Būtu draudzene ar krievu kopā dziedātu citu dziesmu par kultūru atšķirībām

 67. Vārds un Uzvārds Atbildēt

  Armēnim Elbakjanam varbūt jā. Bet ne latviešiem. Pateikšu pat vēl vairāk – esmu krieviete pēc tautības, bet piedzimu un izaugu Latvijā. Un man tuvāka ir Eiropas, nevis Krievijas kultūra. Jo es dzīvoju eiropeiskā vidē. Kur dzīvo Elbakjans?

 68. Šādi jārunā ir visiem, kas ir Ušakova atkarībā. Nabaga Elbjakjans. Kā Vilis Lācis arī romānu pārrakstīs.

 69. Tukšpauris!
  “Kultūrists”!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+