×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

Elbakjans: Stradiņš kaujas pozā šāva uz suni, kurš atradās 30 metrus no viņa (13)

Foto: LETAFoto: LETA

Biedrības "Streetbasket" prezidents Raimonds Elbakjans.

Lai arī Biķernieku mežā piekautais bijušais “Vienotības” pārstāvis Centrālajā vēlēšanu komisijā Sigords Stradiņš apgalvo, ka suni mēģinājis aizbaidīt, pirms tam raidot brīdinājuma šāvienus, ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” aizsācējs Raimonds Elbakjans norādīja, ka brīdinājuma šāvieni netika veikti, turklāt Stradiņš esot nostājies kaujas pozā, pirms šāvis uz suni.

“Viņš pieskrēja priekšā ģimenei, nostājās kaujas pozā un šāva pa suni, kurš bija 30 metru attālumā un nelikās ne zinis par viņu,” notikušo atstāstīja Elbakjans, piebilstot, ka sunim, uz kuru tika izdarīti šāvieni, nebija uzpurņa.

“Es viņam teicu – stop, apstājies! Tajā brīdī viņš man ar plecu uzgrūdās virsū, mēģināja nogrūst no velosipēda un grasījās mukt projām. Tajā brīdī es viņu vienkārši sāku ķert,” sacīja Elbakjans.

Viņš apgalvo, ka par notikušo līdz šim izskanējušās ziņas ir safabricētas un viņam ir diezgan bēdīgi uz tām skatīties.

Kā ziņots, Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis pastāstīja, ka pagājušās nedēļas nogalē policija saņēma izsaukumu uz Biķernieku mežu, jo tur noticis incidents starp vairākiem cilvēkiem.

Notikuma vietā noskaidrots, ka kādam vīrietim, pēc viņa vārdiem, skrienot pa mežu, uzbrucis suns un viņš to mēģinājis aizbaidīt ar diviem brīdinājuma šāvieniem no savas personīgās kaujas pistoles. Taču viens no vīriešiem, kas atradās kompānijā, kurai piederēja suns, pielietojot fizisku spēku un nodarot miesas bojājumus, skrējēju aizturēja.

Šobrīd par faktu ir sāktas trīs administratīvās lietvedības – par iespējamu ieroču nēsāšanas noteikumu pārkāpšanu, par iespējamu dzīvnieka turēšanas noteikumu pārkāpšanu un par miesas bojājumu nodarīšanu.

Sadovskis apstiprināja, ka šajā lietā skrējējam nozīmēta ekspertīze miesas bojājumu pakāpes noteikšanai un attiecīgi pēc ekspertīzes rezultātiem tiks vērtēts, vai ir pamats sākt kriminālprocesu.

Elbakjana “Facebook” profilā publicētās fotogrāfijas no notikuma vietas liecina, ka uz zemes guļošajam Stradiņam pamatīgi asiņo deguns un kāds cilvēks virs guļošā ķermeņa novietojis pistoli.

Elbakjans skaidro, ka ar ģimeni – vecākiem un bērniem – bija devies pastaigā, kad viņus pārsteidzis kāds garām skrienošs vīrietis, kurš izšāvis no pistoles. Elbakjans nolēmis, ka vīrieti nepieciešams aizturēt, pēc tam ar pārsteigumu konstatējot, ka vīrietis šāvis ar kaujas pistoli.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. šitos te ieroču šāvējus ir jāsit nost, sākumā šauj pa putniem un suņiem, vēlāk šaus uz cilvēkiem.Tas lops staigā ar pistoli pa parku redz kā. Kinoteātri arī jau vienu nošāva.Nu mežonīgie rietumi, kurš pirmais izvilks ieroci un izšaus.Labi, ka suņa saimnieks viņu nolika pie vietas….

 2. Ja cilvēkam ir ieroča nēsāšanas atļauja, ja viņš pielietoja ieroci pret lielu suni, bez uzpurņa, kas skrēja tā cilvēka virzienā, ja brīdinājuma šāviens bija, tad tam puisim vajag iedot vēl ordeni tikai par to, ka to debīleni Elbakjanu vai kā viņu tur sauc, nenošāva. Ja būtu pusaptveri salādējis tajā muļķī, arī tad šāvējs būtu jāattaisno. Kāpēc tu uzbrūc cilvēkam, kam ir ierocis pēc brīdinājuma šāviena? Nu labi paveicās, Elbakjanam, pamīksts izrādījās šāvējs, atstāja viņu dzīvu, bet ar kādām tiesībām cilvēkam, kurš tevi pažēloja tu vēl ar dūrēm sadauzi seju asinīs, grūd to smiltīs, sasien, izvārti pa zemi un vēl safotografē. Nu manuprāt tā ir apzināta mērķtiecīga provokācija vai arī Elbakjanam širmis bija aizgājis ciet, bet tad viņam ir vai nu jāsēž, vai viņš ir piespiedkārtā jāārstē.

 3. Da vresh ti vse!

 4. losis izšāāva ar kaujas pišaru

 5. Tev rokā pistole un Tu neraidi brīdinājuma šāvienu vīrietim,kas Tev uzbrūk?! Lupata,ne vīrietis!

 6. stulbenju bars!

 7. A suns ta dzīvs vai nošāva?

 8. latvietis parastais Atbildēt

  nu tagad melos visas iesaistitās puses līdz apnikumam. suņa īpašnieks stāstis par enģeliti kas bez vainas vajāts kilometrus desmit pirms nošauts, šāvejs par baskevila suni kas viņam jau pie rīkles bijis.
  kura pusē nostāties pat nevar sprast. nu nostājās kaujas pozicijā pirms šāva, pats taču saka ka aizsedzis ģimeni, un normāli ir nostāties pozicijā un tad šaut , ko tad gaidija ka šaus kā filmās caur kabatu vai caur padusi neskatoties? suns jau ar bija bez uzpurņa.
  no otras puses nu īsti normāls nav cilvēks kas iziet parkā pastaigāties ar pistoli un tur šaudās pie mazākās iespējas. sodit vajadzetu abus un tā pamatig, gan lai potenciālie šāveji pierautos, un tā lai ari citiem suņu īpašniekiem maz neliktos, jō būsim reālisti, no nepieskatitiem su;ņiem nav glābiņa, tā jau kļuvusi par sērgu

 9. Čalis var taisnoties cik grib. Sākumā tas nebija viņa suns, tad tas bija viņa suns, tad tikai dzirdēja šāvienus, tad redzēja, ka šāva virsū no 20m attāluma, tad nu jau šāva virsū kaujas pozā uz 30m attālo suni. 48 stundu laikā kādas 5 versijas no šī uzbrucēja jau ir izskanējušas. Skaidrs, ka policija visu noskaidros. Patiesībā jau ir noskaidrojusi, kā redzējām vakar Panorāmas sižetā. Tagad tikai Saskaņas centra sabiedrisko atteicību speciālisti velk paziņu ārā no pamatīgām nepatikšanām – potenciāla cietumsoda par kādiem trīs pantiem.

  • Bet varbūt, ka Vienotība velk ārā no nepatikšanām SAVU paziņu, ko?

  • Suņi jāiemidzina, bet neadekvāto saimnieku steigšus pie psihiatra, lai izmeklētu un izolētu no sabiedrības šādu kausli in sadistu!!!!!!!

   • Būtu, beidzot, laiks sāks sodīt šos ”mīļo – viņš jau nekož” suņu saimniekus. Bez pavadas, bez uzpurņa… Elbakjaniem vieta cietumā!

Draugiem Facebook Twitter Google+