×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. augusts, 2017
Drukāt

Ielēcu pirmajā blakusstāvošajā autiņā un sākās pakaļdzīšanās: Kaimiņš Rīgas centrā tvarsta zagļus (8)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Ielēcu pirmajā blakusstāvošajā autiņā un sākās pakaļdzīšanās,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta deputāts Artuss Kaimiņš, kuram izdevies no zagļiem atgūt veikalā nozagtu somu. Vienlaikus Kaimiņš saka lielu paldies “Ford Focus” vadītājam, kurš palīdzēja zagļu tvarstīšanā.

“Stāvēju uz Tērbatas un Lāčplēša ielas stūra. Pēkšņi man garām aizskrien divi džeki un sieviete kliedzot aiz viņiem : Ķeriet zagli! Ķeriet zagli! Sieviete sagura, jo tas nav viņas darbs ķert zagļus. Man mirkļa doma, ko tagad darīt?! Un vispār vai darīt? Labāk gan vienmēr ir darīt nevis nedarīt un stāsts var sākties. Tālāk jau viss kā filmā. Ielecu pirmajā blakusstāvošajā autiņā- manuprāt, zils “Ford Focus”. Liels paldies vadītājam, kurš mani saprata no pusvārda un sākās pakaļdzīšanās. Zagļi jau bija aizskrējuši līdz Elizabetes ielai un lēnām gāja. Izlecu ārā un viss turpinājās jau Vērmaņdārzā. Kad biju metra attālumā no galvenā vaininieka, tad soma tika iemesta man sejā. Otrs bēga uz otru pusi. Ar visu somu padusē centos noķert krāpnieku, bet arī es saguru un lecienā sasitu celi. Domāju, ka parka apmeklētāji nesaprata kas tur notika un kas par jandāliņu. Rupju vārdu gan nebija. Gala rezultātā soma rokā, aiznesu to atpakaļ uz veikalu un pārdevējas mega priecīgas, jo nebūs 300€ veikala kasē jāsedz no savas kabatas. Apmazgāju rokas, celi un kliboju tālāk. Sapratu, ka pārdevējas tagad draudzenes uz mūžu. Tāda lūk pirmdiena. Jauks tas somu veikals uz Lāčplēša ielas pretī Topam;) Kāja līdz kāzām sadzīs. Un somu var atkal nopirkt? Sargiet savus veikalus un čekojiet pircējus!!!,” raksta Kaimiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Tas ir pareizais ceļš. Lai katru dienu, 100 tautas kalpi dodas ielās ķert bandītus. Viņu vietā Saeimā ieliksim 100 policistus. Tiem arī algas mazākas.

  2. Nevar māksīgas ādas soma maksāt 300 eiro.Ja krokodīlādas tad ievesta nelegāli.

  3. Lielais zaglis noķēra mazo. 🙂

  4. Labi iestudēts uzvedums, lielisks režisors

    • Jā, man ar’ uzreizi tāda ķecerīga doma iešāvās prātā – varbūt pats ar saviem čomiem visu iestudēja?
      Nu, žēl, nu, ka mīļajā Latvijā viss jāuztver ar aizdomām, ka nekam nevar noticēt – pat ne kaut kam it kā pozitīvam…

  5. Viens brīnišķīgs mūsu Valsts deputāts! Paldies! Balsošu par Tevi!

Draugiem Facebook Twitter Google+