×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Sievišķīgā militāriste. Kapteines Sandras Brāles stila pārvērtības

Foto - Kristians Bērents (Studija Akcents)Foto - Kristians Bērents (Studija Akcents)

Latvijas dzimšanas dienas mēnesī ir prieks sastapties ar militārpersonu – kapteini SANDRU BRĀLI, Aizsardzības ministrijas preses nodaļas pārstāvi. Viņa bruņotajos spēkos strādā jau četrpadsmito gadu. Ikdienas darba gaitās ierasti ģērbjas lauka formastērpā, taču svētku reizēs un brīvdienās Sandra Brāle izskatās pavisam citāda.

Vispirms, protams, protams, par to, kā veidojusies Sandras Brāles militārā karjera.

– Esmu uzaugusi Rites pagastā. Pievērsties militārajam dienestam mani rosināja fizkultūras skolotājs, kurš pamanīja dotības skriešanā. Iestājos jaunsardzē, pēcāk – zemessardzē, beidzu Latvijas Nacionālo aizsardzības akadēmiju. Savu izvēli neesmu nožēlojusi. Katra mana darbdiena ir citāda, nezini, kādu jaunumu tā atnesīs. Protu saglabāt līdzsvaru starp darbu un savu būtību – esmu harmonijā ar sevi.

Sandra Brāle apģērbā iecienījusi klasisko stilu, viņas garderobē galvenokārt ir kleitas, svārki, brīvdienās – arī džinsi. Apģērbā tīk tumšie toņi, arī brūnie, zaļie. Viņai nepatīk iepirkties lielveikalos, apģērbu pasūta interneta veikalos, ar preču piegādi vilšanās nav bijusi. Sandrai Brālei ir sava friziere un arī šuvēja, kas veido viņas sievišķīgo tēlu.

– Labprāt piekritu žurnāla ”Mājas Viesis” stila pārvērtību akcijai, ir patīkami, ka par tevi kāds piedomā, ko vērtīgu iesaka speciālists. Vienīgi neļāvu pārveidot savu frizūru.

Akcenti


Ar tumši violeto kostīmu Sandra Brāle iegūst romantisku eleganci, ko paspilgtina pogas ar pērlītēm. Maigumu, meitenīgumu rada sešdesmito gadu stila apkaklīte.

Savukārt izejamā kleita, sulīgi zila, labi piestāv pie rudajiem matiem.

Brīvdienām piemēroti džinsi ar melno ”bītleni”, kas lieliski pieguļ glītajam augumam un arī akcentē sievišķīgumu.

Ieteikums


Tā kā Sandrai Brālei ir rudi mati, viņai lieliski piestāv silti sarkanais un sulīgi zilais krāsu tonis. Apģērba stila paspilgtināšanai kā aksesuāru var izmantot spilgtas krāsas lakatiņu.

Svarīgs pirkums


– Sporta pulkstenis – ērts un nepieciešams manam vaļaspriekam – skriešanai. Esmu pievārējusi jau trīs maratonus un ceru piedalīties vēl daudzās skriešanas sacensībās – arī ārpus Latvijas.

Ieguvumi


– Esmu priecīga par lietišķo kostīmu, kas ir tumši violets ar melnu. Nebiju iedomājusies, ka meitenīgā apkaklīte sešdesmito gadu stilā spēj tā paspilgtināt manu sievišķīgo stilu. Lieliski piestāvēja arī izejamā kleita (sulīgi zila), kuras aksesuāri bija zelta krāsas kaklarota un somiņa. Abos apģērbos jutos ērti un nepiespiesti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+